הדפסת עמוד זה

איך להזמין לדף העסקי גולשים שעשו לייק לפוסט של הדף

איך להזמין גולשים שלחצו לייק לפוסט של הדף העסקי ללחוץ לייק גם לדף עצמו.
זמן קריאה: 1 עד 3 דקות
רמת קושי: מתחיליםמתקדמים
עדכון אחרון: שלישי, 28 יוני 2016 01:28
דירוג הגולשים:

לא הרבה מנהלי דפים יודעים שאפשר להזמין לדף העסקי באופן אישי גם גולשים שאינם חברים שלנו בפייסבוק, בתנאי שהם לחצו לייק לאחד הפוסטים שפרסמנו בדף. הגולשים שמוזמנים לדף בדרך זו מקבלים התראת-פייסבוק שמזמינה אותם ללחוץ לייק, ומעבירה אותם ישירות לדף בלחיצה.

למרות שזו עבודה ידנית והיא קצת משעממת, אם תקפידו לעשות אותה ביסודיות תוכלו להגדיל את מס' האוהדים בדף שלכם בחינם ובמהירות יחסית. בפרק הזה אסביר כיצד לעשות זאת.

חלקים בפרק זה:

איך להזמין גולשים שעשו לייק לפוסט של הדף ללחוץ לייק גם לדף

שימו לב: אפשרו זו זמינה רק לדפי פייסבוק שיש להם פחות מ-100,000 עוקבים!

בכל אחד מהפוסטים בדף, לחצו על המס' שמופיע מתחת לפוסט ומציין את כמות הלייקים והתגובות לאותו פוסט (מסומן בריבוע אדום בתמונה):

תמונה: פתיחת רשימת הגולשים שלחצו לייק לפוסט

בחלון הנפתח תראו את רשימת הגולשים שלחצו לייק (או תגובה אחרת) לפוסט זה. (ראו בתמונה הבאה). מכיוון שאתם מנהלים של הדף, ליד כל גולש ברשימה תראו אם הוא כבר עשה לייק לדף. ליד הגולשים שכבר עשו לייק לדף תופיע המילה Liked (בעברית 'סומן באהבתי'). ליד מי שטרם עשה לייק לדף תראו את הכפתור Invite (בעברית 'הזמן'). לחצו על כפתור זה כדי לשלוח לגולש הזמנה אישית לדף - ראו את הכפתורים מסומנים בריבוע אדום בתמונה:

תמונה: רשימת הגולשים שלחצו לייק לפוסט

לאחר שתלחצו על הכפתור Invite, תראו את הטקסט שלו מתחלף אל Invited (בעברית 'הוזמן') - לציין שגולש זה כבר הוזמן לדף.

תמונה: סימון שהגולש הוזמן

כדאי לדעת: ההזמנה תתקבל אצל הגולש מטעם הפרופיל הפרטי שביצע את ההזמנה. למשל - אם אני מזמין גולשים לדף שלי 'פיצה מקפיצה' - ההתראה שתתקבל תהיה: "יורי רונן הזמין אותך לסמן ב'אהבתי' את הדף שלו 'פיצה מקפיצה' ".
אם אתם לא רוצים שההזמנות ישלחו בשמכם הפרטי, פתחו חשבון פייסבוק נוסף עם שם אחר (אפילו שם העסק!), הגדירו אותו כמנהל בדף ובצעו את ההזמנו אתו.

סיכום והמלצה

בדפי פייסבוק אשר זוכים ל-400 או יותר לייקים על כל פוסט, אשר המנהלים שלהם פעלו בשיטה זו, ראינו עלייה של כמה מאות עוקבים בדף בכל שבוע (!) - בחינם לגמרי. גם בדפים קטנים יותר השיטה הזו מוצלחת, אם כי מן הסתם במספרים קטנים יותר.

ניהול דף פייסבוק (ובכלל שיווק באינטרנט) זו עבודה שמורכבת ממאה עבודות קטנות. נכון שכולנו היינו רוצים להזמין לדף בבת אחת אלפי גולשים רלוונטיים - אבל גם האפשרות להזמין אותם אחד-אחד היא "זהב" מבחינתנו מנהלי הדפים.

אל תתעצלו - פעם בשבוע לכל היותר עברו על כל הפוסטים שפרסמתם בדף והזמינו באופן אישי את כל הגולשים שטרם לחצו לייק לדף שלכם. אל תחכו יותר זמן - חשוב לבצע את ההזמנה במהירות האפשרית, כאשר הגולש עוד זוכר שלחץ לייק לפוסט, והסיכוי שילחץ לייק גם לדף גבוה יותר.

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

עוד פרקים בנושא קידום הדף:

פרקים בנושא עיצוב הדף:

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר