המדריך לניהול דפי פייסבוק עסקיים

איך להזמין לדף העסקי גולשים שעשו לייק לפוסט של הדף

איך להזמין גולשים שלחצו לייק לפוסט של הדף העסקי ללחוץ לייק גם לדף עצמו.
זמן קריאה: 1 עד 3 דקות
רמת קושי: מתחיליםמתקדמים
עדכון אחרון: שלישי, 28 יוני 2016 01:28
דירוג הגולשים:

לא הרבה מנהלי דפים יודעים שאפשר להזמין לדף העסקי באופן אישי גם גולשים שאינם חברים שלנו בפייסבוק, בתנאי שהם לחצו לייק לאחד הפוסטים שפרסמנו בדף. הגולשים שמוזמנים לדף בדרך זו מקבלים התראת-פייסבוק שמזמינה אותם ללחוץ לייק, ומעבירה אותם ישירות לדף בלחיצה.

למרות שזו עבודה ידנית והיא קצת משעממת, אם תקפידו לעשות אותה ביסודיות תוכלו להגדיל את מס' האוהדים בדף שלכם בחינם ובמהירות יחסית. בפרק הזה אסביר כיצד לעשות זאת.

חלקים בפרק זה:

איך להזמין גולשים שעשו לייק לפוסט של הדף ללחוץ לייק גם לדף

שימו לב: אפשרו זו זמינה רק לדפי פייסבוק שיש להם פחות מ-100,000 עוקבים!

בכל אחד מהפוסטים בדף, לחצו על המס' שמופיע מתחת לפוסט ומציין את כמות הלייקים והתגובות לאותו פוסט (מסומן בריבוע אדום בתמונה):

תמונה: פתיחת רשימת הגולשים שלחצו לייק לפוסט

בחלון הנפתח תראו את רשימת הגולשים שלחצו לייק (או תגובה אחרת) לפוסט זה. (ראו בתמונה הבאה). מכיוון שאתם מנהלים של הדף, ליד כל גולש ברשימה תראו אם הוא כבר עשה לייק לדף. ליד הגולשים שכבר עשו לייק לדף תופיע המילה Liked (בעברית 'סומן באהבתי'). ליד מי שטרם עשה לייק לדף תראו את הכפתור Invite (בעברית 'הזמן'). לחצו על כפתור זה כדי לשלוח לגולש הזמנה אישית לדף - ראו את הכפתורים מסומנים בריבוע אדום בתמונה:

תמונה: רשימת הגולשים שלחצו לייק לפוסט

לאחר שתלחצו על הכפתור Invite, תראו את הטקסט שלו מתחלף אל Invited (בעברית 'הוזמן') - לציין שגולש זה כבר הוזמן לדף.

תמונה: סימון שהגולש הוזמן

כדאי לדעת: ההזמנה תתקבל אצל הגולש מטעם הפרופיל הפרטי שביצע את ההזמנה. למשל - אם אני מזמין גולשים לדף שלי 'פיצה מקפיצה' - ההתראה שתתקבל תהיה: "יורי רונן הזמין אותך לסמן ב'אהבתי' את הדף שלו 'פיצה מקפיצה' ".
אם אתם לא רוצים שההזמנות ישלחו בשמכם הפרטי, פתחו חשבון פייסבוק נוסף עם שם אחר (אפילו שם העסק!), הגדירו אותו כמנהל בדף ובצעו את ההזמנו אתו.

סיכום והמלצה

בדפי פייסבוק אשר זוכים ל-400 או יותר לייקים על כל פוסט, אשר המנהלים שלהם פעלו בשיטה זו, ראינו עלייה של כמה מאות עוקבים בדף בכל שבוע (!) - בחינם לגמרי. גם בדפים קטנים יותר השיטה הזו מוצלחת, אם כי מן הסתם במספרים קטנים יותר.

ניהול דף פייסבוק (ובכלל שיווק באינטרנט) זו עבודה שמורכבת ממאה עבודות קטנות. נכון שכולנו היינו רוצים להזמין לדף בבת אחת אלפי גולשים רלוונטיים - אבל גם האפשרות להזמין אותם אחד-אחד היא "זהב" מבחינתנו מנהלי הדפים.

אל תתעצלו - פעם בשבוע לכל היותר עברו על כל הפוסטים שפרסמתם בדף והזמינו באופן אישי את כל הגולשים שטרם לחצו לייק לדף שלכם. אל תחכו יותר זמן - חשוב לבצע את ההזמנה במהירות האפשרית, כאשר הגולש עוד זוכר שלחץ לייק לפוסט, והסיכוי שילחץ לייק גם לדף גבוה יותר.

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

עוד פרקים בנושא קידום הדף:

פרקים בנושא עיצוב הדף:

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

כל הפרקים במדריך לניהול דפים עסקיים בפייסבוק

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה
שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...


דף עסקי פייסבוק (0 תשובות)
היי, יש לי דף עסקי בפייסבוק. אני לא מוצאת דרך להעלות בו קבצים וליצור מאגר קבצים. אני יודעת שדפי קבוצה בפייסבוק כן יש אפשרות, האם באמת בדף עסקי אין אפשרות ליצור דבר כזה? האם יש דרך אחרת לעשות את זה? אולי להפוך את הדף העסקי שלי לקבוצה?...

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט