המדריך לניהול דפי פייסבוק עסקיים

איך להזמין אנשי קשר מהדוא"ל ללחוץ לייק לדף הפייסבוק העסקי

כיצד להזמין אנשי קשר מהאימייל ללחוץ לייק לדף העסקי שלכם.
זמן קריאה: 1 עד 3 דקות
רמת קושי: מתחילים
עדכון אחרון: שלישי, 28 יוני 2016 01:28
דירוג הגולשים:

פייסבוק מאפשרת בקלות יחסית להזמין חברים ואנשי קשר להפוך לאוהדים בדף העסקי שלכם. למרות שבאופן אישי לא הייתי ממליץ להזמין את כל החברים (מהסיבה הפשוטה שלא את כולם העסק שלנו מעניין!), יש לא מעט אנשים שעושים זאת. ובכל מקרה תמיד יהיו כמה חברים ואנשי קשר שיכולים להתעניין באמת בדף שלכם, ואותם בהחלט שווה להזמין.

חלקים בפרק זה:

איך להזמין לדף אנשי קשר מהדואר האלקטרוני

 1. לחצו על הכפתור האפור עם 3 הנקודות שמופיע מתחת לתמונת הקאבר בדף.
 2. בתפריט הנפתח בחרו Invite Email Contacts (בעברית "הזמן אנשי קשר מחשבון הדוא"ל").
  כניסה לאזור הזמנת אנשי הקשר
 3. בתיבה הנפתחת, בחרו את שירות הדוא"ל שבו אתם משתמשים (אם אתם משתמשים ב-Gmail לחצו על Other Email Service (בעברית "שירות דוא"ל אחר"): בחירת שירות הדואר האלקטרוני
  באפשרותכם גם להעלות קובץ של כתובות דוא"ל אליהן ישלחו הזמנות, באמצעות לחיצה על Upload contact list file (בעברית "העלה קובץ רשימת אנשי קשר").
 4. בדוגמא זו אציג כיצד אני שולח הזמנה לאנשי הקשר שלי באתר Yahoo, אך התהליך יכול להיות מעט שונה עבור כל אחד מהאתרים. הכניסו את כתובת הדוא"ל שלכם ולחצו על Invite Contacts (בעברית "הזמן אנשי קשר"):
  התחברות לשירות הנבחר
 5. כעת פייסבוק יצור קשר עם האתר שבחרתם (במקרה זה Yahoo), ותידרשו להכניס את הססמא שלכם לאתר. לאחר מכן, יתכן שתידרשו לספק לפייסבוק הרשאות לגשת לחשבון שלכם באתר הנבחר. בתמונה הבאה מוצגת ההודעה של Yahoo, ששואלת אותי אם אני מעוניין לאפשר לפייסבוק לגשת לאנשי הקשר שלי:
  מתן הרשאות גישה לשירות הנבחר
 6. לאחר שתסיימו את ההתחברות לחשבון הדוא"ל שלכם, פייסבוק ימשוך באופן אוטומטי את כל אנשי הקשר ויציג אותם ברשימה:
  בחירת אנשי הקשר שיקבלו הזמנה לדף
  כברירת מחדל, פייסבוק ישלח את ההזמנות לכל אנשי הקשר שהוא מצא - ולכן אם ברצונכם למנוע מאנשים לא רלוונטיים לקבל הזמנה, עברו על כל הרשימה וודאו שסימן ה-V מופיע רק ליד אנשי הקשר שאתם באמת רוצים לשלוח להם הזמנה.
 7. כדי לשלוח את ההזמנות עליכם ללחוץ על הכפתור הכחול Preview Invitations. הלחיצה תפתח תצוגה מקדימה של ההזמנה אותה יקבלו אנשי הקשר שלכם.
 8. בתחתית התצוגה המקדימה לחצו על הכפתור הכחול Send (בעברית "שליחה").

המלצה לאופן השימוש בהזמנות

לכאורה, פייסבוק מוכנה לשלוח מאות ואולי אף אלפי אימיילים בשמכם עם הזמנות לדף. אבל זה לא אומר שכדאי לשלוח מיד הזמנות לכל אלפי הכתובות ששמורות בתיבת הדוא"ל שלכם!

פייסבוק מגבילה, ובעתיד עשויה להגביל עוד יותר, את מס' ההזמנות שניתן לשלוח בפרק זמן מסויים - ואם חלק גדול יחסית ממקבלי ההזמנות ידווח עליהן כעל דואר-זבל, פייסבוק עשויה לחסום את האפשרות להזמין אנשים נוספים לדף שלכם בדרך זו.

לכן, מומלץ להזמין לדף בדרך זו רק אנשי קשר שבאמת עשויים להתעניין בדף שלכם, או שלכם יש עניין מיוחד בלחשוף אותם לדף. אל תשלחו הזמנות לאנשים לא קשורים, לכתובות דוא"ל שאינכם זוכרים למי הן שייכות, או לרשימות תפוצה שקניתם או השגתם ממישהו. אפשר וכדאי להזמין לדף מאות ואלפי אנשים (לאורך זמן, חכו כמה ימים בין הזמנה להזמנה) בתנאי שכולם עונים לאחד משני התנאים הנ"ל.

טיפ שכדאי לבדוק: אפשר להתחבר גם לתיבות דוא"ל נוספות של אנשים בצוות או בארגון שלכם, ולהזמין דרכן עוד אנשים שעשויים להתעניין בדף, או שחשוב לכם להגיע אליהם. יתכן שכדי לעשות זאת, תצטרכו להגדיר את פרופיל הפייסבוק של אותו אדם כמנהל בדף העסקי לזמן קצר.

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

עוד פרקים בנושא קידום הדף:

פרקים בנושא עיצוב הדף:

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

כל הפרקים במדריך לניהול דפים עסקיים בפייסבוק

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (תשובה 1)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (תשובה 1)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)ביקורות בדף עסקי (0 תשובות)
היי, רציתי לשאול איך אפשר להסיר מעמוד ראשי של דף פייסבוק עסקי את הריבוע שמוביל לקריאת הביקורות שרשום בו למשל "5 מתוך 5 על סמך דעה של 10 אנשים". הריבוע מופיע מתחת לתמונת הקאבר. אני רוצה שהגישה לביקורות תהיה מהלשונית שבצד העמוד, ללא הריבוע הזה. תודה.

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (תשובה 1)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (תשובה 1)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (תשובה 1)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט