הדפסת עמוד זה

ניהול הרשאות לתיוג תמונות וסרטים בדף העסקי ע"י אוהדים

איך לאפשר או לחסום את האפשרות של גולשי פייסבוק לתייג תמונות וסרטים בדף העסקי שלכם.
זמן קריאה: 1 עד 3 דקות
רמת קושי: מתחיליםמתקדמים
עדכון אחרון: שלישי, 28 יוני 2016 01:50
דירוג הגולשים:

אפשרות התיוג היא אחד מאבני היסוד של הפעילות החברתית בפייסבוק, והיא בעלת אפקט חזק מאד מבחינת הפצה ויראלית וחשיפה של תוכן לאנשים חדשים.

בפרק זה אסביר כיצד להדליק או לכבות את ההרשאה לתיוג תמונות וסרטונים שאתם פרסמתם בדף שלכם ע"י גולשי פייסבוק שאינם מנהלים של הדף.

חלקים בפרק זה

כניסה לאזור ניהול ההרשאות

בתפריט הלבן הרוחבי שמופיע מעל הדף שלכם, לחצו על הכפתור Settings (בעברית 'הגדרות'), כדי להיכנס לאזור הניהול של הדף. בתפריט הצדדי של אזור זה, ודאו כי אתם נמצאים בלשונית העליונה - General (בעברית 'כללי'). שני הכפתורים מסומנים בריבוע אדום בתמונה:

כניסה לאזור ניהול ההרשאות

שורת הניהול של ההרשאה לתיוג תמונות וסרטים ע"י אוהדים מוקפת בריבוע אדום בתמונה למעלה. כעת אסביר כיצד לנהל הרשאה זו.

איך לאפשר או לחסום תיוג תמונות וסרטים שפרסמתם בדף ע"י אוהדים

ברוב המקרים תרצו לאפשר לאוהדים בדף לתייג בעצמם את התמונות והסרטונים שאתם מפרסמים. למשל אם אתם מעלים אלבום תמונות מהאירוע האחרון שלכם, שבו מופיעים עשרות אנשים, תרצו בוודאי שהמשתתפים באירוע יתייגו את עצמם ואת חבריהם, ובכך יגדילו את החשיפה לתוכן ולדף העסק שלכם.

יש עוד סיבות לאפשר לאוהדים לתייג תמונות וסרטים בדף שלכם, אך בבסיס של כולן עומדת השאיפה לקבל יותר חשיפות ואינטראקציות נוספות לתוכן שלכם בעקבות התיוגים. עם זאת, ישנם מקרים נדירים בהם, מסיבה כלשהי, תרצו לחסום את האפשרות הזו.

במסך ההגדרות הראשי מצאו את השורה Tagging Ability (בעברית 'יכולת תיוג'), ולחצו על הכפתור Edit שלידה (בעברת 'עריכה'). סמנו V בתיבה הקטנה כדי לאפשר לאוהדים בדף לתייג תמונות וסרטים - או לחלופין - הסירו את סימן ה-V כדי לחסום את האפשרות של האוהדים לתייג.

עריכת יכולת התיוג ע"י גולשים

סיכום והמלצה

באופן כללי - מומלץ תמיד לאפשר את תיוג התמונות והסרטים בדף. תיוג של אנשים בתמונות שפרסמתם ע"י חבריהם - תמיד יגבירו את החשיפה שלכם בפייסבוק ויקדמו את הדף שלכם.

חסימת אפשרויות התיוג מומלצת רק במידה ואתם צריכים לעשות כן באופן ספציפי, לתמיד או לזמן מוגבל, עקב אופיו של הדף שלכם או התוכן שמתפרסם בו - ואפילו כתגובה לפעילות Trolling זדונית של גולשי פייסבוק.

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

עוד בנושא ניהול הרשאות גולשים:

עוד בנושא הגדרות כלליות בדף:

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר