המדריך לניהול דפי פייסבוק עסקיים

ניהול הרשאות לתיוג תמונות וסרטים בדף העסקי ע"י אוהדים

איך לאפשר או לחסום את האפשרות של גולשי פייסבוק לתייג תמונות וסרטים בדף העסקי שלכם.
זמן קריאה: 1 עד 3 דקות
רמת קושי: מתחיליםמתקדמים
עדכון אחרון: שלישי, 28 יוני 2016 01:50
דירוג הגולשים:

אפשרות התיוג היא אחד מאבני היסוד של הפעילות החברתית בפייסבוק, והיא בעלת אפקט חזק מאד מבחינת הפצה ויראלית וחשיפה של תוכן לאנשים חדשים.

בפרק זה אסביר כיצד להדליק או לכבות את ההרשאה לתיוג תמונות וסרטונים שאתם פרסמתם בדף שלכם ע"י גולשי פייסבוק שאינם מנהלים של הדף.

חלקים בפרק זה

כניסה לאזור ניהול ההרשאות

בתפריט הלבן הרוחבי שמופיע מעל הדף שלכם, לחצו על הכפתור Settings (בעברית 'הגדרות'), כדי להיכנס לאזור הניהול של הדף. בתפריט הצדדי של אזור זה, ודאו כי אתם נמצאים בלשונית העליונה - General (בעברית 'כללי'). שני הכפתורים מסומנים בריבוע אדום בתמונה:

כניסה לאזור ניהול ההרשאות

שורת הניהול של ההרשאה לתיוג תמונות וסרטים ע"י אוהדים מוקפת בריבוע אדום בתמונה למעלה. כעת אסביר כיצד לנהל הרשאה זו.

איך לאפשר או לחסום תיוג תמונות וסרטים שפרסמתם בדף ע"י אוהדים

ברוב המקרים תרצו לאפשר לאוהדים בדף לתייג בעצמם את התמונות והסרטונים שאתם מפרסמים. למשל אם אתם מעלים אלבום תמונות מהאירוע האחרון שלכם, שבו מופיעים עשרות אנשים, תרצו בוודאי שהמשתתפים באירוע יתייגו את עצמם ואת חבריהם, ובכך יגדילו את החשיפה לתוכן ולדף העסק שלכם.

יש עוד סיבות לאפשר לאוהדים לתייג תמונות וסרטים בדף שלכם, אך בבסיס של כולן עומדת השאיפה לקבל יותר חשיפות ואינטראקציות נוספות לתוכן שלכם בעקבות התיוגים. עם זאת, ישנם מקרים נדירים בהם, מסיבה כלשהי, תרצו לחסום את האפשרות הזו.

במסך ההגדרות הראשי מצאו את השורה Tagging Ability (בעברית 'יכולת תיוג'), ולחצו על הכפתור Edit שלידה (בעברת 'עריכה'). סמנו V בתיבה הקטנה כדי לאפשר לאוהדים בדף לתייג תמונות וסרטים - או לחלופין - הסירו את סימן ה-V כדי לחסום את האפשרות של האוהדים לתייג.

עריכת יכולת התיוג ע"י גולשים

סיכום והמלצה

באופן כללי - מומלץ תמיד לאפשר את תיוג התמונות והסרטים בדף. תיוג של אנשים בתמונות שפרסמתם ע"י חבריהם - תמיד יגבירו את החשיפה שלכם בפייסבוק ויקדמו את הדף שלכם.

חסימת אפשרויות התיוג מומלצת רק במידה ואתם צריכים לעשות כן באופן ספציפי, לתמיד או לזמן מוגבל, עקב אופיו של הדף שלכם או התוכן שמתפרסם בו - ואפילו כתגובה לפעילות Trolling זדונית של גולשי פייסבוק.

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

עוד בנושא ניהול הרשאות גולשים:

עוד בנושא הגדרות כלליות בדף:

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

כל הפרקים במדריך לניהול דפים עסקיים בפייסבוק

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה
שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...


דף עסקי פייסבוק (0 תשובות)
היי, יש לי דף עסקי בפייסבוק. אני לא מוצאת דרך להעלות בו קבצים וליצור מאגר קבצים. אני יודעת שדפי קבוצה בפייסבוק כן יש אפשרות, האם באמת בדף עסקי אין אפשרות ליצור דבר כזה? האם יש דרך אחרת לעשות את זה? אולי להפוך את הדף העסקי שלי לקבוצה?...

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט