המדריך לניהול דפי פייסבוק עסקיים

איך לאפשר או לחסום את תיוג הדף העסקי בפוסטים של אנשים ודפים אחרים

איך לאפשר לאחרים לתייג את הדף העסקי בפייסבוק, או לחסום את אפשרות התיוג.
זמן קריאה: 1 עד 3 דקות
עדכון אחרון: שלישי, 28 יוני 2016 01:50
דירוג הגולשים:

חלק מהיתרון בפעילות שיווקית-עסקית בפייסבוק הוא היכולת של עסקים לנהל שיחה עם לקוחות ועוקבים, בדומה לצורה בה הם משוחחים עם חבריהם ואנשים אמתיים אחרים. אפשרות התיוג (Tag) בפייסבוק, היא המקבילה הוירטואלית לקריאה בשמו של מישהו בעולם האמתי. זו הדרך להפנות את תשומת לבנו למשהו.

תיוג של דפים עסקיים ע"י אנשים פרטיים אמנם אינו נפוץ בפייסבוק, אך הוא קיים ועבור מנהלי דפים פעילים הוא יכול להיות בעל ערך רב. בפרק זה אסביר כיצד לאפשר או לחסום אפשרות זו.

חלקים בפרק זה:

כניסה לאזור ניהול ההרשאות

בתפריט הלבן הרוחבי שמופיע מעל הדף שלכם, לחצו על הכפתור Settings (בעברית 'הגדרות'), כדי להיכנס לאזור הניהול של הדף. בתפריט הצדדי של אזור זה, ודאו כי אתם נמצאים בלשונית העליונה - General (בעברית 'כללי'). שני הכפתורים מסומנים בריבוע אדום בתמונה:

כניסה לאזור ניהול ההרשאות

שורת הניהול של ההרשאה לתיוג הדף שלכם ע"י אחרים מוקפת בריבוע אדום בתמונה למעלה. כעת אסביר כיצד לנהל הרשאה זו.

ניהול ההרשאה לתיוג הדף שלכם בפוסטים של אנשים ודפי פייסבוק אחרים

רוצים לאפשר למנהלי דפים אחרים לתייג את הדף שלכם בפוסטים שהם מפרסמים? או לחלופין - רוצים לחסום את האפשרות הזו? בחלק זה תוכלו לאפשר או לחסום את אפשרות התיוג של הדף שלכם בפוסטים שמפרסמים דפים אחרים ואנשים בפייסבוק.

במסך ההגדרות הראשי חפשו את השורה Others Tagging this Page (בעברית 'אחרים המתייגים דף זה'). פתחו את אפשרות העריכה בלחיצה על הכפתור Edit (בעברית 'עריכה'), וסמנו V בתיבה הקטנה כדי לאפשר לאחרים לתייג את הדף שלכם, או הסירו את סימן ה-V אם ברצונכם לחסום אפשרות זו (ראו בתמונה):

עריכת ההרשאה לתיוג הדף

איך לראות תיוגים של הדף שלכם ע"י אחרים

כאשר דף אוהדים אחר או גולש פייסבוק פרטי יתייג את הדף שלכם בפוסט או בתגובה, תקבלו על כך התראה באזור ההתראות למנהלי הדף - עליו אני מסביר בפרק אודות צפייה בעדכונים על פעילות חדשה בדף. בפרק זה קראו את החלק על עדכונים אודות אינטראקציות נוספות, שם מוסבר כיצד לצפות בכל התיוגים (אזכורים) של הדף שלכם.

סיכום והמלצה

תמיד מומלץ לאפשר לאחרים לתייג את הדף שלכם, ובכך לאפשר את ההפצה הויראלית שהדף שלכם ירוויח בשל כך. מגדילים לעשות מנהלי דפים שמשתמשים באפשרות הזו במסגרת קמפיינים מתוכננים, ומעודדים את העוקבים לתייג את הדף בפוסטים או בתגובות ברחבי הפייסבוק, כחלק מפעילות הסברה / מכירה רחבה יותר.

שימו לב: את התיוגים של הדף שלכם לא תראו בציר הזמן שלו - ולכן חשוב להיכנס באופן שגרתי למסך ההתראות על הפעילות בדף ולבדוק באופן ידני אם ישנם תיוגים חדשים של הדף.

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

עוד בנושא ניהול הרשאות גולשים:

עוד בנושא הגדרות כלליות בדף:

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

כל הפרקים במדריך לניהול דפים עסקיים בפייסבוק

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה

דף עסקי - ADMIN (0 תשובות)
יש לי דף עסקי בפייסבוק כבר הרבה זמן  ולאחורנה אני רואה שאני לא מוגדרת יותר כ ADMIN ואין לי גישה להגדרות הפנימיות. מה עושים?

שיתוף סטורי אינסטגרם עסקי (0 תשובות)
שאנשים רוצים לשתף סטורי שפרסמתי בעמוד העסקי שלי אני צריך לאשר כל אחד ואחד כיצד אני מבטל את זה?

שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...
האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט