המדריך לניהול דפי פייסבוק עסקיים

איך ליצור 'קוד מסנג'ר' עבור הדף העסקי בפייסבוק

איך ליצור עבור דף הפייסבוק שלך 'קוד מסנג'ר' שיאפשר לאנשים לשלוח הודעה לדף מכל מקום בקלות.
זמן קריאה: 1 עד 3 דקות
עדכון אחרון: שני, 25 יולי 2016 03:36
דירוג הגולשים:

'קוד מסנג'ר' הוא הגרסה של פייסבוק לקוד QR (שלא ממש תפס למען האמת). פייסבוק הפרידה לאחרונה בין אפליקציית פייסבוק הרגילה לטלפונים ניידים לבין אפליקציית המסנג'ר - אפליקציית הצ'ט של פייסבוק, במטרה להפוך את המסנג'ר לפלטפורמה נפרדת שבה אנשים ועסקים יכולים לתקשר אחד עם השני.

פייסבוק רוצה שיהיה קל מאד ליצור קשר עם עסקים שונים דרך הצ'ט של פייסבוק, וכדי לעשות את זה היא פתחה מס' כלים. 'קוד מסנג'ר' הוא אחד מהם. זהו קוד שניתן לסרוק בעזרת אפליקציית המסנג'ר של פייסבוק, והתוצאה היא תיבת צ'ט עם דף הפייסבוק של העסק, שנפתחת באופן אוטומטי.

לכל דף עסקי בפייסבוק יש קוד מסנג'ר משלו וכך פייסבוק יודעת בדיוק עם איזה דף אתם רוצים להתחיל שיחה. ראו למשל את הקוד של 'תמנון שיווק באינטרנט', נסו לסרוק אותו בעזרת אפליקציית המסנג'ר וראו מה קורה:

דוגמא לקוד המסנג'ר של הדף 'תמנון שיווק באינטרנט'

חלקים בפרק זה:

איך ליצור קוד מסנג'ר עבור הדף עסקי שלכם בפייסבוק

היכנסו לאזור ההודעות הפרטיות של הדף, בלחיצה על Messages (בעברית 'הודעות') בתפריט הלבן הרוחבי שמופיע מעל הדף שלכם (מסומן בתמונה):

כניסה לתיבת ההודעות הפרטיות בדף

כעת, הסתכלו מתחת לרשימת השיחות האחרונות שמופיעה בצד, וחפשו כפתור של האות האנגלית i עם עיגול אפור סביבה:

פתיחת קוד המסנג'ר של הדף להורדה

בלחיצה על הכפתור יפתח חלון בו תראו תצוגה מוקדמת של הקוד שלכם, כפי שהוא יופיע. הקוד מורכב מתמונת הפרופיל של הדף בפייסבוק, וסביבה 'רסיסים' וקווים קטנים בדפוס שייחודי לדף שלכם:

הורדת קוד המסנג'ר עבור הדף העסקי בפייסבוק

כל מי שיסרוק את הקוד הזה בעזרת האפליקציה בנייד שלו יפתח חלון של שיחה עם הדף העסקי שלכם, וההודעות יופיעו כמובן באזור ההודעות הפרטיות של הדף.

כדי להפיץ את הקוד, הורידו את התמונה ושלחו אותה או הדפיסו אותה על דברים שונים כמו כרטיס ביקור, פלאיירים וכרזות, ואפילו מתנות וציוד משרדי.

כדי להוריד את הקוד שלכם (בקובץ תמונה) לחצו על הכפתור Donwload (בעברית 'הורד') שמופיע מתחת לקוד. בתפריט הנפתח תוכלו לבחור את גודל הקובץ הרצוי לכם. קובץ גדול יותר יהיה באיכות גבוהה יותר, אך גם יהיה בעל 'משקל' גדול יותר ויתפוס יותר מקום במחשב או בטלפון שלכם:

בחירת גודל הקוד להורדה

סיכום והמלצה

כיום אנשים רבים משתמשים באפליקציית המסנג'ר כאחת מדרכי התקשורות המובילות שלהם לניהול שיחות פרטיות, יחד עם וואצאפ והודעות טקסט רגילות.

עבור אנשים צעירים שממעטים להשתמש באימייל, היכולת ליצור קשר דרך פייסבוק יכולה להיות עדיפה. לכן אני ממליץ להוסיף את הקוד לכרטיס הביקור שלכם, לשים אותו באתר ובאופן כללי בכל מקום בו אתם מזמינים אנשים ליצור אתכם קשר.

בהצלחה!

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

מדריכים בנושא תיבת ההודעות הפרטיות בדף העסקי:

עוד מדריכים בנושא ניהול הדף העסקי:

 

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

כל הפרקים במדריך לניהול דפים עסקיים בפייסבוק

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה

דף עסקי - ADMIN (0 תשובות)
יש לי דף עסקי בפייסבוק כבר הרבה זמן  ולאחורנה אני רואה שאני לא מוגדרת יותר כ ADMIN ואין לי גישה להגדרות הפנימיות. מה עושים?

שיתוף סטורי אינסטגרם עסקי (0 תשובות)
שאנשים רוצים לשתף סטורי שפרסמתי בעמוד העסקי שלי אני צריך לאשר כל אחד ואחד כיצד אני מבטל את זה?

שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...
האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט