המדריך לניהול דפי פייסבוק עסקיים

איך להוסיף כתובת, תיאור, שעות פתיחה, תפריט, מחירים ופרטים נוספים לדף הפייסבוק העסקי

איך להוסיף לדף פרטי מידע מורחבים כמו כתובת, שעות פתיחה, תפריט, מחירים, תיאור מורחב, ועוד הרבה.
זמן קריאה: 1 עד 3 דקות
רמת קושי: מתחיליםמתקדמים
עדכון אחרון: שלישי, 28 יוני 2016 01:40
דירוג הגולשים:

כמנהלי דפים אתם יכולים להוסיף לדף העסקי שלכם מידע שאמור להיות רלוונטי לאוהדים שלכם, ולא זמין להם בפוסטים השוטפים שאתם מפרסמים. זהו מידע כללי על העסק או הארגון שלכם כגון שעות הפתיחה, הכתובת, מחירים, אג'נדה - ועוד עשרות שדות מידע שפייסבוק תציע לכם למלא.

אמנם, הרוב המוחלט של הגולשים נחשף אליכם רק ב-newsfeed, ולמעשה לא נכנס אל תוך הדף העסקי שלכם ולכן לא יחשף למידע הזה. אבל דווקא אותם מעטים שכן נכנסים לדף שלכם באופן אקטיבי הם אלו מבין העוקבים שלכם שאתם הכי מעניינים אותם - הם העוקבים עם הפוטנציאל הגדול ביותר להפוך ללקוחות שלכם. ודווקא בהם כדאי לכם להשקיע.

ישנם עשרות סוגים שונים של שדות מידע (למשל: שעות פתיחה, מחירים, פרסים בהם זכיתם, אג'נדה פוליטית, ועוד הרבה), אך לא כל שדות המידע האלה יוצגו לכם. ראשית כדאי לשים לב לשדות המידע שזמינים עבורכם ולוודא שזה אכן מה שאתם צריכים. לאחר מכן, מלאו כמה שיותר שדות כדי לספק לעוקבים שלכם כמה שיותר מידע רלוונטי.

חלקים בפרק זה:

שימו לב לשדות המידע הקיימים והחשובים עבורכם

ישנם שדות מידע שמשותפים לכל הדפים בפייסבוק. למשל האפשרות להכניס תיאור ארוך של העסק שלכם, טלפון, דוא"ל, וכולי. אבל חלק גדול משדות המידע אינם משותפים לכל הדפים, אלא רק לקטגוריות מסוימות של דפים (הקטגוריה שבחרתם בעת יצירת הדף).

למשל דף הדוגמא שלי - "פיצה מקפיצה" - מוגדר כ"עסק מקומי" בקטגוריה הראשית, ו"אוכל" בקטגוריה המשנית. לכן אני יכול למלא כתובת, שעות פתיחה, מחירים, פרטים אודות החניה במקום, ואפילו קישור להורדת התפריט שלי, ועוד. הפרטים מוצגים בלשונית About (בעברית "אודות"):

דוגמא למידע המורחב בדף 'פיצה מקפיצה'

עבור דפים מקטגוריה שונה יוצגו שדות מידע שונים. דוגמא מהקצה השני היא דף עסקי מסוג "ארגון", למשל ארגון פוליטי או ארגון אחר ללא מטרות רווח. בדף מסוג זה יהיו שדות כמו "מטרה" (mission), "פרסים / הישגים" (awards), "מוצרים", ועוד.

בכל שלב תוכלו להחליף את הקטגוריה של הדף, ושדות המידע שלו יתעדכנו בהתאם. אם אתם לא בטוחים מה הקטגוריה הנכונה עבורכם, נסו כמה עד שתמצאו את הנכונה (לפרק אודות שינוי הקטגוריה של הדף לחצו כאן).

כעת בואו נראה איך להוסיף ולערוך את כל המידע הזה בדף שלכם.

איך להוסיף ולערוך את שדות המידע המורחבים בדף

עריכת הפרטים נעשית מאותו מקום בו הם מוצגים - הלשונית About בדף שלכם. כמנהלי הדף, תראו ליד כל שדה אפשרות עריכה שאינה נראית לאוהדים הרגילים.

  1. לחצו על About (בעברית "אודות") מתחת לתמונת הפרופיל של הדף.
  2. לחצו על Page Info (בעברית "פרטי דף") בתפריט הצדדי.
    כניסה לאזור עריכת המידע בדף
  3. עברו עם העכבר מעל שדה המידע שתרצו לערוך, ולחצו על הכפתור Edit (בעברית "עריכה") שמופיע בצד (ראו לדוגמא מסומן בכחול בתמונה):
    עריכת שדות מידע יחידים
  4. שמרו את השינויים לאחר כל עריכה שביצעתם.

אל תשכחו לוודא שהשינויים נשמרו ושהמידע מוצג כפי שאתם רוצים! פרקטיקה מתקדמת שתעזור לכם, היא להחזיק חשבון פייסבוק פיקטיבי שאינו מנהל בדף - כך שתוכלו להתחבר דרכו ולראות כיצד המידע מוצג לגולשים שאינם מנהלי הדף.

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

עוד פרקים בנושא עיצוב הדף:

פרקים בנושא קידום הדף:

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

כל הפרקים במדריך לניהול דפים עסקיים בפייסבוק

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה
שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...


דף עסקי פייסבוק (0 תשובות)
היי, יש לי דף עסקי בפייסבוק. אני לא מוצאת דרך להעלות בו קבצים וליצור מאגר קבצים. אני יודעת שדפי קבוצה בפייסבוק כן יש אפשרות, האם באמת בדף עסקי אין אפשרות ליצור דבר כזה? האם יש דרך אחרת לעשות את זה? אולי להפוך את הדף העסקי שלי לקבוצה?...

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט