הדפסת עמוד זה

איך לראות את רשימת הגולשים שעשו לייק לדף העסקי בפייסבוק

איך לראות את רשימת כל העוקבים בדף הפייסבוק העסקי, כולל שם, תמונה וקישור לפרופיל הפייסבוק שלהם.
זמן קריאה: 4 עד 6 דקות
רמת קושי: מתחיליםמתקדמים
עדכון אחרון: שלישי, 28 יוני 2016 01:22
דירוג הגולשים:

פייסבוק מאפשרת למנהלי הדפים העסקיים לראות מי הם כל הגולשים שעשו לייק לדף העסק, אפשרות שיכולה להיות חשובה מאד עבור חלקנו.

אם בדף הפייסבוק שלכם יש עשרות אלפי אוהדים, כנראה שאין לכם צורך להכיר את השמות של כל אחד ואחת מהם. אבל אם אתם עסק קטן שיש לו דף עסקי עם מאות או כמה אלפים בודדים של עוקבים, היכולת לדעת מי הם ואפילו לפנות אליהם באופן אישי (בעזרת הפרופיל הפרטי שלכם), היא כלי שיווקי חזק שיכול להביא תועלת רבה.

בפרק זה אסביר איך אפשר לראות את רשימת העוקבים המלאה בדף שלכם, ועל הפעולות השונות שניתן לבצע כלפי העוקבים.

חלקים בפרק זה:

איך לצפות ברשימת הגולשים שלחצו לייק לדף בפייסבוק

רשימת העוקבים בדף נמצאת באזור ההגדרות, כדי להגיע אליה לחצו על Settings (בעברית 'הגדרות') בתפריט הלבן הרוחבי שמעל הדף שלכם, ובתפריט הפנימי של אזור ההגדות לחצו על People and Pages (בעברית 'אנשים ודפים אחרים'). שני הכפתורים מסומנים בריבוע אדום בתמונה:

צפייה ברשימת העוקבים של דף הפייסבוק

שימו לב: האוהדים בדף מוצגים לפי הסדר שבו לחצו לייק (הכי חדש מוצג הכי למעלה), ולא לפי סדר א-ב או בצורה הגיונית אחרת. כרגע אין אפשרות לבצע חיפוש פשוט בתוך שמות האוהדים או לסנן את הרשימה לפי פרמטר אחר שאינו הזמן שבו הצטרפו לדף.

מלבד רשימת הגולשים שעשו לייק לדף, אפשר לראות במסך הזה גם את רשימת הדפים העסקיים האחרים שעשו לייק לדף שלכם, וגם אתר רשימת העוקבים שחסמתם מהדף.

איך לראות את הדפים העסקיים שעשו לייק לדף שלכם ואת הגולשים שחסמתם בדף

לחצו על התפריט הקטן שמעל רשימת האוהדים בדף (מסומן באדום בתמונה):

אפשרויות נוספות במסך זה

כדי לראות את דפי הפייסבוק האחרים שעשו לייק לדף שלכם, לחצו על Pages That Like This Page (בעברית 'דפים שאוהבים דף זה').

כדי לראות את רשימת האוהדים שחסמתם מפעילות בדף שלכם, לחצו על People Banned From Page (בעברית 'אנשים שהגישה שלהם לדף נחסמה'). שם גם תוכלו להסיר את החסימה שלהם אם תרצו. עוד על חסימת גולשים וניהול החסימות תוכלו לקרוא בפרק אודות מחיקת תגובות וחסימת גולשים בדף הפייסבוק במדריך הזה.

בחזרה לרשימת האוהדים שעשו לייק: אם אתם רוצים להתמקצע - שימו לב גם לרשימת הפעולות שניתן לבצע במסך זה עבור כל אוהד של הדף שלכם.

פעולות נוספות שניתן לבצע עבור כל אוהד במסך זה

לצד שמו של כל אחד מהאוהדים ברשימה תראו גלגל שיניים קטן. בלחיצה עליו יפתח תפריט שיאפשר לכם לבצע מס' פעולות הקשורות לאותו אוהד (מסומן בריבוע אדום בתמונה):

תפריט אפשרויות לכל עוקב בדף

להגדיר תפקיד ניהולי בדף

כדי להגדיר לגולש/ת תפקיד ניהולי בדף שלכם, לחצו על Assign Page Role. אתם תועברו לאזור ניהול בעלי התפקידים בדף לסיום הפעולה. על השימוש באזור זה תוכל לקרוא בפרק אודות הוספה והורדת מנהלים בדף פייסבוק במדריך הזה.

להסיר את הגולש/ת מהעוקבים בדף

למרות שהמקרים בהם תרצו לעשות זאת נדירים מאד, אם בכלל, כאן תוכלו להסיר את הלייק של אותו גולש ולהוציא אותו מרשימת העוקבים שלכם. לחצו על Remove From Page Likes (בעברית 'הסר מסימוני אהבתי של הדף').

לחסום את הגולש מפעילות בדף

כדי לחסום את הגולש/ת מהאפשרות להגיב בדף שלכם או לפרסם על ציר הזמן שלו, לחצו על Ban From Page (בעברית 'חסימה בדף'). עוד על חסימת גולשים וניהול החסימות תוכלו לקרוא בפרק אודות מחיקת תגובות וחסימת גולשים בדף הפייסבוק במדריך הזה.

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

עוד פרקים בנושא ניהול השיחה והקהילה והניהול השוטף בדף.

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר