המדריך לניהול דפי פייסבוק עסקיים

איך לראות את רשימת הגולשים שעשו לייק לדף העסקי בפייסבוק

איך לראות את רשימת כל העוקבים בדף הפייסבוק העסקי, כולל שם, תמונה וקישור לפרופיל הפייסבוק שלהם.
זמן קריאה: 4 עד 6 דקות
רמת קושי: מתחיליםמתקדמים
עדכון אחרון: שלישי, 28 יוני 2016 01:22
דירוג הגולשים:

פייסבוק מאפשרת למנהלי הדפים העסקיים לראות מי הם כל הגולשים שעשו לייק לדף העסק, אפשרות שיכולה להיות חשובה מאד עבור חלקנו.

אם בדף הפייסבוק שלכם יש עשרות אלפי אוהדים, כנראה שאין לכם צורך להכיר את השמות של כל אחד ואחת מהם. אבל אם אתם עסק קטן שיש לו דף עסקי עם מאות או כמה אלפים בודדים של עוקבים, היכולת לדעת מי הם ואפילו לפנות אליהם באופן אישי (בעזרת הפרופיל הפרטי שלכם), היא כלי שיווקי חזק שיכול להביא תועלת רבה.

בפרק זה אסביר איך אפשר לראות את רשימת העוקבים המלאה בדף שלכם, ועל הפעולות השונות שניתן לבצע כלפי העוקבים.

חלקים בפרק זה:

איך לצפות ברשימת הגולשים שלחצו לייק לדף בפייסבוק

רשימת העוקבים בדף נמצאת באזור ההגדרות, כדי להגיע אליה לחצו על Settings (בעברית 'הגדרות') בתפריט הלבן הרוחבי שמעל הדף שלכם, ובתפריט הפנימי של אזור ההגדות לחצו על People and Pages (בעברית 'אנשים ודפים אחרים'). שני הכפתורים מסומנים בריבוע אדום בתמונה:

צפייה ברשימת העוקבים של דף הפייסבוק

שימו לב: האוהדים בדף מוצגים לפי הסדר שבו לחצו לייק (הכי חדש מוצג הכי למעלה), ולא לפי סדר א-ב או בצורה הגיונית אחרת. כרגע אין אפשרות לבצע חיפוש פשוט בתוך שמות האוהדים או לסנן את הרשימה לפי פרמטר אחר שאינו הזמן שבו הצטרפו לדף.

מלבד רשימת הגולשים שעשו לייק לדף, אפשר לראות במסך הזה גם את רשימת הדפים העסקיים האחרים שעשו לייק לדף שלכם, וגם אתר רשימת העוקבים שחסמתם מהדף.

איך לראות את הדפים העסקיים שעשו לייק לדף שלכם ואת הגולשים שחסמתם בדף

לחצו על התפריט הקטן שמעל רשימת האוהדים בדף (מסומן באדום בתמונה):

אפשרויות נוספות במסך זה

כדי לראות את דפי הפייסבוק האחרים שעשו לייק לדף שלכם, לחצו על Pages That Like This Page (בעברית 'דפים שאוהבים דף זה').

כדי לראות את רשימת האוהדים שחסמתם מפעילות בדף שלכם, לחצו על People Banned From Page (בעברית 'אנשים שהגישה שלהם לדף נחסמה'). שם גם תוכלו להסיר את החסימה שלהם אם תרצו. עוד על חסימת גולשים וניהול החסימות תוכלו לקרוא בפרק אודות מחיקת תגובות וחסימת גולשים בדף הפייסבוק במדריך הזה.

בחזרה לרשימת האוהדים שעשו לייק: אם אתם רוצים להתמקצע - שימו לב גם לרשימת הפעולות שניתן לבצע במסך זה עבור כל אוהד של הדף שלכם.

פעולות נוספות שניתן לבצע עבור כל אוהד במסך זה

לצד שמו של כל אחד מהאוהדים ברשימה תראו גלגל שיניים קטן. בלחיצה עליו יפתח תפריט שיאפשר לכם לבצע מס' פעולות הקשורות לאותו אוהד (מסומן בריבוע אדום בתמונה):

תפריט אפשרויות לכל עוקב בדף

להגדיר תפקיד ניהולי בדף

כדי להגדיר לגולש/ת תפקיד ניהולי בדף שלכם, לחצו על Assign Page Role. אתם תועברו לאזור ניהול בעלי התפקידים בדף לסיום הפעולה. על השימוש באזור זה תוכל לקרוא בפרק אודות הוספה והורדת מנהלים בדף פייסבוק במדריך הזה.

להסיר את הגולש/ת מהעוקבים בדף

למרות שהמקרים בהם תרצו לעשות זאת נדירים מאד, אם בכלל, כאן תוכלו להסיר את הלייק של אותו גולש ולהוציא אותו מרשימת העוקבים שלכם. לחצו על Remove From Page Likes (בעברית 'הסר מסימוני אהבתי של הדף').

לחסום את הגולש מפעילות בדף

כדי לחסום את הגולש/ת מהאפשרות להגיב בדף שלכם או לפרסם על ציר הזמן שלו, לחצו על Ban From Page (בעברית 'חסימה בדף'). עוד על חסימת גולשים וניהול החסימות תוכלו לקרוא בפרק אודות מחיקת תגובות וחסימת גולשים בדף הפייסבוק במדריך הזה.

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

עוד פרקים בנושא ניהול השיחה והקהילה והניהול השוטף בדף.

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

כל הפרקים במדריך לניהול דפים עסקיים בפייסבוק

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה
שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...


דף עסקי פייסבוק (0 תשובות)
היי, יש לי דף עסקי בפייסבוק. אני לא מוצאת דרך להעלות בו קבצים וליצור מאגר קבצים. אני יודעת שדפי קבוצה בפייסבוק כן יש אפשרות, האם באמת בדף עסקי אין אפשרות ליצור דבר כזה? האם יש דרך אחרת לעשות את זה? אולי להפוך את הדף העסקי שלי לקבוצה?...

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט