הדפסת עמוד זה

איך לקבוע את סדר הצגת התגובות לפוסטים בדף הפייסבוק

איך להגדיר את הסדר בו מוצגות התגובות לפוסטים בדף העסק בפייסבוק.
זמן קריאה: 1 עד 3 דקות
עדכון אחרון: שלישי, 28 יוני 2016 01:22
דירוג הגולשים:

לא הרבה מנהלי דפים יודעים שניתן לקבוע את הסדר בו מוצגות תגובות הגולשים לפוסטים בדף העסק שלכם. יש 2 אפשרויות לסדר התגובות לפוסטים בדף: האפשרות הראשונה היא להציג את התגובות בסדר יורד ע"פ זמן הפרסום שלהן (כלומר, התגובה הכי חדשה תוצג עליונה, וכך הלאה). האפשרות השנייה היא להציג את התגובות ע"פ רלוונטיות - כלומר התגובה הכי רלוונטית עליונה, וכך הלאה.

כיצד פייסבוק קובע אילו תגובות הן הכי רלוונטיות? ע"פ כמות הלייקים והתגובות לכל תגובה, ע"פ האמינות של המגיב/ה (למשל, תגובה מגולש שהפרופיל שלו אומת ע"י פייסבוק תהיה יותר רלוונטית), וגם ע"פ הקשר של המגיב/ה לגולש/ת שצופה בפרופיל באותו רגע - כלומר, כל גולש יראה תגובות אחרות בראש, בהתאם לקשר האישי שלו אל המגיבים!

חלקים בפרק זה:

איך לקבוע את סדר הצגת התגובות לפוסטים בדפי פייסבוק

היכנסו לאזור ההגדרות הכלליות של הדף: לחצו על Settings (בעברית 'הגדרות') בתפריט הלבן הרוחבי שמעל הדף שלכם. בתוך אזור ההגדרות, ודאו שאתם בתוך הלשונית הראשית שנקראת General (בעברית 'כללי'). שני הכפתורים מסומנים בריבוע אדום בתמונה:

תמונה: כניסה לאזור ניהול ההגדרות של הדף

בחלק המרכזי של הדף תראו מס' רב של הגדרות אותן תוכלו לשנות. רדו למטה עד השורה Comment Ranking (בעברית 'דירוג תגובות') - השורה מסומנת באדום בתמונה:

תמונה: שינוי סדר הצגת התגובות לפוסטים

בצבע אפור, תוכלו לראות את ההגדרה הנוכחית עבור הדף העסקי שלכם - בתמונה למעלה ההגדרה היא להציג את התגובות החדשות ביותר (Most Recent) ראשונות.

כדי לשנות את המצב ולהציג את התגובות ע"פ הרלוונטיות שלהן, לחצו על הכפתור הכחול Edit (בעברית 'עריכה') שמופיע בקצה השורה. כעת, סמנו את התיבה שליד המשפט See most relevant comments by default (בעברית 'ראה את התגובות הרלוונטיות ביותר כברירת מחדל'). לסיום, שמרו את השיניים בלחיצה על הכפתור הכחול.

תמונה: קביעת סדר חדש להצגת התגובות

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

עוד פרקים בנושא ניהול השיחה והקהילה והניהול השוטף בדף.

 

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר