המדריך לניהול דפי פייסבוק עסקיים

איך להתעדכן בלייקים, תגובות ופעילות חדשה של גולשים בדף העסקי בפייסבוק

איך להתעדכן בפעילות אחרונה של גולשים בדף העסקי בפייסבוק: לייקים, תגובות, שיתופים ועוד פעילות באזור ההתראות הראשי של הדף.
זמן קריאה: 4 עד 6 דקות
רמת קושי: מתחיליםמתקדמים
עדכון אחרון: שלישי, 28 יוני 2016 01:21
דירוג הגולשים:

מרכז ההתראות של דף הפייסבוק הוא המקום לראות את כל הפעילות האחרונה שבוצעה בדף ע"י הגולשים: לייקים ותגובות לפוסטים שפורסמו בדף (על ידכם או ע"י אוהדים), שיתופים, אזכורים של הדף שלכם במקומות אחרים, ועוד פעילויות.

בד"כ זה המקום שממנו מומלץ להתחיל כל ביקור בדף שלכם - והדרך הכי קלה ונוחה לראות במרוכז את כל מה שחדש בדף.

חלקים בפרק:

איך לראות במרוכז את כל ההתראות על הפעילות האחרונה בדף

כדי להיכנס למרכז ההתראות לחצו על Notifications (בעברית 'התראות'), בתפריט הלבן הרוחבי שמופיע מעל הדף שלכם (מסומן בריבוע אדום בתמונה):

כניסה לאזור ההתראות על פעילות חדשה בדף

בחלקו המרכזי של הדף תראו את כל ההתראות על פעילות בדף, מסודרות לפי היום והשעה (ההתראה הכי חדשה מוצגת הכי למעלה). לחיצה על אחת ההתראות תפתח בחלון pop-up את הפוסט שאליו מתייחסת ההתראה, ותוכלו לראות את כל הלייקים והתגובות בפוסט זה.

כותרת האזור הזה היא All Notifications (בעברית 'כל ההתראות'). כיוון שהתמונה הבאה לקוחה מתוך דף אוהדים אמתי ופעיל שאני שותף בניהולו, פרטי הגולשים והפוסטים טושטשו מעט כדי לשמור על פרטיות:

המסך הראשי של התראות על פעילות חדשה בדף

בתפריט הצדדי של אזור ההתראות ניתן לסנן את ההתראות המוצגות לפי הסוג (לייק / תגובה / שיתוף), וכן לצפות בהתראות על סוגי אינטראקציות נוספים, עליהם אפרט מיד.

התראות על אינטראקציות בסיסיות: לייקים, תגובות ושיתופים

כברירת מחדל, מוצגות באזור זה התראות רק על לייקים, תגובות ושיתופים של הגולשים. בתפריט השמאלי, ניתן לסנן את ההתראות ולצפות רק בהתראות על לייקים, תגובות או שיתופים - ע"י לחיצה על הכפתור המתאים בתפריט (הכפתורים מסמונים בריבוע אדום בתמונה):

 התפריט הבסיסי של סוגי ההתראות באזור זה

אלו האינטראקציות הבסיסיות המשותפות לכל הדפים (ובעצם לכל התוכן) בפייסבוק. אך ישנם סוגים נוספים של אינטראקציות שגולשים יכולים לקיים עם הדף העסקי שלכם, למשל לתייג אותו בפוסט או בתגובה מחוץ לדף שלכם, להשאיר ביקורת (review), ועוד.

התראות על אינטראקציות נוספות: אזכורים, ביקורות, ועוד

בהתאם לסוג הדף שלכם (כלומר, הקטגוריה שלו) וההרשאות שהגדרתם, יתכן שהגולשים יוכלו לבצע פעולות נוספות שקשורות בדף שלכם.

לדוגמא, הגולשים יכולים לעשות check-in במסעדה או בעסק שלכם (אם חיברתם את הדף העסקי למיקום-פייסבוקי). בחלק מהקטגוריות של הדפים העסקיים (למשל 'עסק מקומי') הגולשים יכולים להשאיר ביקורות על השירות שלכם, בצורה של כוכבים (1 עד 5 כוכבים) וטקסט ביקורת.

עוד אינטראקציה מעניינת היא אזכורים שגולשים עושים לדף שלכם בפוסטים שלהם או בתגובות שהם מפרסמים לפוסטים בפייסבוק, ע"י הסימן @ שמייצר תיוג-פייסבוקי של אדם או דף עסקי.

כדי לצפות בסוגי האינטראקציות הללו לחצו על הכפתור Activity (בעברית 'פעילות') בתפריט הצדדי של אזור ההתראות:

צפייה בעדכונים על פעילות אחרונה מסוג 'פעילות'

גם כאן, השתמשו בתפריט השמאלי כדי לסנן את סוגי ההתראות המוצגים:

סוגי ההתראות באזור 'פעילות'

באזור האחרון תראו בקשות של גולשים למידע אודות העסק או הדף העסקי שלכם.

בקשות של גולשים למידע אודות הדף / העסק שלכם

באזור האחרון בתפריט זה, אזור ה-Requests (בעברית 'בקשות') שמופיע בתחתית התפריט (ראו בתמונה למעלה), יופיעו בקשות של גולשים למידע אודותיכם.

נדיר מאד לקבל בקשות כאלו, והן יכולות להופיע במידה ולא הוספת לדף שלכם שדות מידע בסיסיים כמו שעות פתיחה, כתובת, אתר אינטרנט או פרטים אחרים. במקרה כזה, במקום בו פרטים אלו אמורים להופיע בדף שלכם, יופיע טקסט המזמין את הגולשים לבקש אותם מכם.

כדי ללמוד איך להוסיף לדף שלכם קישור לאתר האינטרנט לחצו כאן לפרק במדריך זה, כדי ללמוד איך להוסיף כתובת, שעות פתיחה, תפריט ופרטים 'מתקדמים' אחרים לחצו כאן לפרק במדריך זה.

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

עוד פרקים בנושא ניהול השיחה והקהילה והניהול השוטף בדף.

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

כל הפרקים במדריך לניהול דפים עסקיים בפייסבוק

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה
שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...


דף עסקי פייסבוק (0 תשובות)
היי, יש לי דף עסקי בפייסבוק. אני לא מוצאת דרך להעלות בו קבצים וליצור מאגר קבצים. אני יודעת שדפי קבוצה בפייסבוק כן יש אפשרות, האם באמת בדף עסקי אין אפשרות ליצור דבר כזה? האם יש דרך אחרת לעשות את זה? אולי להפוך את הדף העסקי שלי לקבוצה?...

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט