המדריך לניהול דפי פייסבוק עסקיים
עודכן לאחרונה

איך לפרסם סרטון וידאו בעמוד פייסבוק עסקי

כיצד לפרסם בעמוד סרטוני וידאו, ולהשתמש באפשרויות החשובות של וידאו בפייסבוק.
זמן קריאה: 8 עד 10 דקות
רמת קושי: מתחילים
תאריך עדכון התוכן: שני, 25 דצמבר 2017
דירוג הגולשים:

פרק זה ילמד אותך כיצד לפרסם סרטוני וידאו בעמוד הפייסבוק העסקי שלך, ואיך להשתמש באפשרויות השונות של העמוד כדי לדאוג שהסרטונים שלך יפורסמו בצורה הטובה ביותר ויעזרו לך לייצר חשיפה ואינטראקציה.

בתחילת הפרק אציג את הבסיס של פרסום סרטונים בעמוד. בהמשך אסביר על חלק מהכלים המתקדמים יותר, שיכולים להוסיף קצת "צבע" לפוסט - ובסוף הפרק אסביר כיצד לערוך או למחוק סרטון שכבר פרסמתם.

וידאו הוא אולי סוג המדיה החזק ביותר להעברת מסרים (לפחות כשעושים אותו נכון), ובשילוב העובדה שפייסבוק דוחפת בכוח רב את הצפייה בסרטונים ברשת החברתית - סרטוני וידאו מציגים הזדמנות מעולה למנהלי עמודים שיודעים איך ליצור וידאו ולעבוד אתו.

אז קדימה, לעבודה :)

חלקים בפרק זה:

איך לפרסם סרטון וידאו בעמוד אוהדים בפייסבוק

בפרק זה אפרסם בעמוד הדוגמא שלי, "פיצה מקפיצה", סרטון קצר שמציג את הנעשה במסעדה באחד הערבים האחרונים, שהיה מוצלח במיוחד.

בתיבת הפרסום של העמוד שלכם, מתחת לתמונת הקאבר שלו, לחצו על הכפתור Photo/Video (מסומן בירוק בתמונה):

הכפתור להוספת אלבום לעמוד הפייסבוק

בתפריט הנפתח, בחרו באפשרות Upload Photos/Video:

בחירת אלבום בתפריט האפשרויות הנפתח

כעת בחרו את קובץ הוידאו המבוקש מהמכשיר שלכם.

לאחר בחירת הקובץ, פייסבוק יפתח באופן אוטומטי את מסך עריכת הסרטון שנראה כך:

מסך עריכת הסרטון של פייסבוק

שימו לב: פייסבוק מבצעת מעת לעת שינויים ובין השאר מוסיפה אפשרויות חדשות ומורידה אפשרויות קיימות - לכן יתכן שמאז פרסום מדריך זה נעשו שינויים, ומסך יצירת הוידאו שלכם יראה מעט שונה, כמו גם האפשרויות הזמינות לכם. קחו זאת בחשבון.

בחלק התחתון תראו פס כחול שמציג את קצב עליית הסרטון מהמחשב שלכם לפייסבוק (בתמונה על 100%). שאר החלקים במסך זה משמשים לעריכת הסרטון והמידע הנלווה אליו. בפרק זה אסביר על החלקים הבסיסיים, רק אלו שאתם באמת צריכים כדי לפרסם סרטון בעמוד.

כותרת הסרטון - בשדה Title הכניסו את השם המבוקש לסרטון. זוהי הכותרת שתופיע עם פרסום הסרטון בעמוד שלכם וכן באזור הסרטונים של העמוד, ובכל מקום בפייסבוק שבו גולשים יצפו בסרטון.

תיאור הסרטון / הסטטוס - בשדה הטקסט הרחב שמעל הסרטון (ליד תמונת הפרופיל העגולה של העמוד) הקלידו את תיאור הסרטון. שימו לב: זהו גם הסטטוס שיפורסם בעמוד שלכם בעת פרסום הסרטון, ויופיע לצדו בכל מקום בו יצפו בו.

בדומה לתיאור של תמונה או אלבום תמונות, ניתן להכניס כאן קישורים לדפי אינטרנט כמו אתר הבית שלכם, אך כדי שהקישורים יעבדו חשוב להקפיד להשתמש בקישורים מלאים, כולל http:// או https://.

תגיות - בשדה Tags תוכלו להכניס תגיות, כלומר שמות של נושאים, שבהם עוסק הסרטון. המידע הזה לא יוצג לגולשים, אך הוא יעזור לפייסבוק להבין במה הסרטון שלכם עוסק, ואולי אף להציג אותו ברחבי הפייסבוק לצד סרטונים בנושאים דומים.

שימו לב שאזור זה כמעט ולא מקבל תגיות בעברית.

כעת ראו את עמוד העריכה של הסרטון לאחר שהכנסתי בו מידע רלוונטי:

מסך עריכת הסרטון עם מידע לדוגמא

לפני שנפרסם את הסרטון נעשה עוד משהו חשוב: נקבע את התמונה המובילה של הסרטון.

התמונה המובילה של הסרטון - באנגלית: Thumbnail - היא התמונה שתוצג לגולשים במקומו של הסרטון בכל מקום שבו הוא אינו מתנגן באופן אוטומטי. למשל באזור הסרטונים של העמוד שלכם, לצד סרטונים אחרים בפייסבוק, ואפילו בניוז-פיד של הגולשים, במקרים בהם הם גולשים בחיבור אינטרנט איטי והסרטונים לא מתנגנים באופן אוטומטי.

התמונה המובילה של הסרטון היא הזדמנות נוספת להעביר מידע ומסרים - והיא חשובה מאד, כיוון שפעמים רבות הגולשים יחליטו אם לצפות בסרטון שלכם או לא ע"ב תמונה זו! לכן בחרו או הכינו תמונה טובה והיו יצירתיים.

ישנן 3 דרכים לבחור את תמונת הנושא של הסרטון:

  • לבחור אחת מבין מספר תמונות אפשריות שפייסבוק בחרה בשבילכם מתוך הסרטון עצמו
  • לבחור פריים ספציפי מתוך הסרטון
  • להעלות תמונה מהמחשב/טלפון שלכם, גם כזו שאינה מופיעה בסרטון

כדי לבחור תמונה מבין התמונות האפשריות שפייסבוק הכינה עבורכם בעת העלת הסרטון, לחצו על החצים שבצדי הסרטון עד שתגיעו לתמונה שאתם מרוצים ממנה:

בחירת תמונה מובילה מתוך אפשרויות קיימות

כדי לבחור פריים ספציפי מתוך הסרטון, כזה שאינו מופיע בתמונות שפייסבוק בחרה עבורכם, לחצו על הכפתור Add Thumbnail בפינה הימנית העליונה של הסרטון, ובתפריט הנפתח לחצו על Choose from video.

כעת יפתח חלון בו תבחרו את הפריים שאתם רוצים עבור התמונה הראשית של הסרטון:

בחירת פריים מהסרטון כתמונה המובילה

בפס הארוך שמופיע בחלק התחתון של המסך, גררו את הקו הלבן עד לנקודה שאתם רוצים. בכל רגע התמונה הגדולה תשתנה לפריים שעליו מופיע הפס הלבן. כאשר הגעתם לתמונה שאתם רוצים, לחצו על הכפתור הכחול Save Thumbnail.

כעת, כדי לפרסם את הסרטון, לחצו על הכפתור הכחול Publish שמופיע בפינה התחתונה של מסך עריכת הוידאו.

שימו לב: לעתים יקח לפייסבוק זמן להעלות ולעבד את הסרטון שלכם (בעיקר אם מדובר בסרטון ארוך או בקובץ גדול במיוחד). במקרה כזה הסרטון לא יתפרסם בעמוד מיד, אלא רק כאשר הוא יהיה מוכן. אם זה המצב, פייסבוק ישלח לכם התראה (בפייסבוק) ברגע שהסרטון יהיה מוכן ויפורסם בעמוד.

ראו את הסרטון החדש שיצרתי כפי שהוא מופיע בציר הזמן של העמוד שלי ובניוז-פיד של הגולשים:

הסרטון כפי שהוא מוצג בציר הזמן של העמוד

כפי שניתן לראות, הכותרת של הסרטון לא מופיעה בפוסט שבציר הזמן ובניוז-פיד.

כעת בואו נראה איך לבצע שינויים בסרטון שכבר פרסמתם בעמוד או למחוק אותו לחלוטין במידת הצורך.

איך לערוך או למחוק סרטון וידאו שכבר פרסמתם בעמוד

כדי לערוך פרטי סרטון שכבר פרסמתם בעמוד, מצאו את הסרטון על ציר הזמן של העמוד ולחצו על הסימן הקטן של 3 הנקודות, שמופיע בפינה הימנית העליונה של הפוסט עם הסרטון (ראו מסומן בירוק בתמונה):

תפריט אפשרויות העריכה של הפוסט בעמוד

בתפריט שיפתח לאחר הלחיצה, בחרו באפשרות Edit Post.

כעת יפתח מסך עריכה שנראה בדיוק כמו מסך פרסום הסרטון עליו הסברתי בחלק הקודם של הפרק. יהיו מספר הבדלים קטנים אך הרוב יהיה בדיוק אותו דבר. ערכו את השינויים שאתם רוצים ושמרו את השינויים.

כדי למחוק את הסרטון, בחרו בתפריט הנפתח באפשרות Delete from Page.

לעתים תרצו לערוך או למחוק סרטון שפרסמתם לפני הרבה זמן, ולא תצליחו למצוא אותו על ציר הזמן של הדף. במקרה כזה תצטרכו להגיע אליו דרך ספריית הוידאו של העמוד.

בתפריט הלבן שמופיע מעל העמוד שלכם לחצו על הכפתור Publishing Tools (מסומן בירוק בתמונה):

כניסה לאזור ניהול התוכן של העמוד

כעת בחרו באפשרות Video Library (ספריית וידא) בתפריט השמאלי:

כניסה לספריית הוידאו של העמוד

כעת תועברו אל ספריית הסרטונים של העמוד שלכם, אשר יופיעו בצורת רשימה.

כדי לערוך או למחוק סרטון מהעמוד, סמנו את הקופסא הקטנה שליד הסרטון הרלוונטי, ולחצו על הכפתור Actions שמופיע בראש הרשימה.

בתפריט הנפתח, בחרו את הפעולה שברצונכם לבצע:

אפשרויות מתקדמות הנוגעות לסרטון מתוך ספריית הסרטונים

לסיום הפרק על פרסום סרטוני וידאו בעמודים, אסביר על חלק מהאפשרויות המתקדמות יותר שקיימות במערכת - כמו תיוג מוצרים בפוסט, הוספת צ'ק-אין או מצב-רוח, ועוד. אלו אפשרויות שזמינות לא רק עבור סרטוני וידאו, אלא עבור רוב סוגי הפוסטים בעמודי הפייסבוק, ושימוש נכון בהם יכול לשפר מאד את הפוסטים שלכם.

תוספות אפשריות לסרטוני הוידאו בעמוד שלכם

בפייסבוק יש מספר "גאדג'טים" שאפשר להוסיף גם לסרטים, גם לתמונות וגם לסוגי פוסטים אחרים.

אפשר לתייג בסרטון (כלומר להוסיף לפוסט) מוצרים מתוך החנות שבעמוד הפייסבוק שלכם, אפשר להוסיף צ'ק-אין (מיקום פייסבוק) או מצב-רוח שיהפוך את הפוסט לעשיר ועמוק יותר, אפשר לתייג גולשים בסרטון ואפשר גם להוסיף לסרטון כפתור "שליחת הודעה", שבלחיצה עליו תיפתח תיבת שיחה פרטית בין הגולש לבין העמוד שלכם.

במדריך הזה יש פרק נפרד לכל אחד מהגאדג'טים האלה אשר מסביר בפירוט עליו ועל הדברים השונים שניתן להשיג באמצעותו. בפרק זה אסביר בקצרה על כל אחד מהפיצ'רים ואתייחס לרלוונטיות הספציפית שלהם בעת פרסום סרטונים.

כל הכפתורים השונים שמפעילים את הגאדג'טים האלו מופיעים, בעת פרסום הסרטון בעמוד, בפינה התחתונה של מסך עריכת הסרטון. ראו בריבוע ירוק בתמונה:

כפתורי הפעולות הנוספות

תיוג גולשים בסרטון

כדי לתייג גולשים בסרטון, לחצו על סמל האדם הקטן המופיע ראשון משמאל בשורת האייקונים.

בשדה הנפתח, הקלידו שמות של חברי פייסבוק שלכם ובחרו אותם מהרשימה שפייסבוק יציג לכם.

שימו לב: פייסבוק משנה מעת לעת את ההרשאות לתיוג גולשים בפוסט, לטובה או לרעה. יתכן שיום אחד כבר לא תוכלו לתייג אנשים בסרטונים, לתמיד או רק לתקופה מסוימת, ומצד שני יתכן שלפתע תצליחו לתייג בסרטונים שלכם גולשים שאינם חברים שלכם בפייסבוק באופן אישי - למשל גולשים שסימנו לייק לעמוד או גולשים שהגיבו לסרטון זה או אחר.

הוספת מיקום (צ'ק-אין) לסרטון

סמנו את המיקום שבו צולם או מתרחש הסרטון שלכם, או שייכו אותו למקום אחר שקשור אליו.

בעת פרסום הסרטון בעמוד, המיקום יהפוך לקישור אל "דף המיקום" בפייסבוק השייך לאותו מיקום - ובו, בין השאר, מופיעים כל הסרטונים (והתמונות) ששויכו למיקום זה, וגם הוידאו החדש שלכם. המיקום שתבחרו יכול גם להשפיע על הגולשים שיראו אותו - גולשים שגרים או נמצאים בסמוך למיקום שציינתם יכולים להיחשף אליו בסיכוי גבוה יותר בעקבות הצ'ק-אין שעשיתם.

לחצו על סמל הצ'ק-אין (מזכיר טיפת מים הפוכה), שממוקם שלישי משמאל בשורת האייקונים:

הכפתור להוספת צ'ק-אין לפוסט

כעת, בשדה הנפתח התחילו להקליד את שם המיקום שאתם רוצים להוסיף (אם אתם לא מוצאים אותו בעברית, נסו באנגלית). בחרו את המקום מהרשימה בלחיצה. לצורך הדוגמא, אבחר כמובן את המיקום של "פיצה מקפיצה".

שימו לב: אם תוסיפו גם צ'ק-אין וגם מצב-רוח, יתכן שרק אחד מהם יוצג עם הפוסט בציר הזמן ובניוז-פיד. לכן אם אתם לא בטוחים כיצד זה יראה מומלץ לפרסם את הסרטון קודם בעמוד ניסוי ורק אז בעמוד האמתי שלכם.

כדי לדעת להשתמש בכל האפשרויות הקשורות לצ'ק-אין והוספת מיקום לפוסטים שלכם, אני ממליץ לקרוא את הפרק המלא בנושא הוספת צ'ק-אין לפוסטים.

הוספת מצב-רוח או פעולה לסרטון

זהו אחד הפיצ'רים החמודים ביותר של פייסבוק והוא מאפשר להביע רגש או או לספר על פעולה או מצב כלשהו באופן לא לגמרי מילולי, ולהוסיף עוד ממד לפוסט שלכם. לחצו על סמל הסמיילי הקטן שמופיע שני משמאל בשורת האייקונים:

הכפתור להוספת מצב-רוח או פעולה לפוסט

בתפריט הנפתח, בחרו את הפעולה שאתם רוצים להוסיף, ואז, במידה שקיימות אפשרויות בתוכה, בחרו את האפשרות המתאימה. בדוגמא זו אבחר באפשרות Eating ואז באפשרות Pizza, מה שיוסיף לסרטון שלי את הכיתוב "פיצה מקפיצה אוכל פיצה".

בדוגמא השתמשתי באפשרות זו באופן די בסיסי שלמעשה רק חוזר על התוכן של הסרטון והפוסט, אבל ניתן להשתמש בה גם בדרכים יצירתיות הרבה יותר, ואוסף ה"פעולות" שפייסבוק מאפשרת להוסיף הוא גדול מאד, ואף הולך וגדל.

אם אתם רוצים להבין יותר על אפשרות זו ואיך להשתמש בה, קראו את הפרק שמוקדש להוספת פעולה או מצב-רוח.

לתייג בסרטון מוצר/ים מתוך החנות שבעמוד העסקי

אחד האפשרויות המעניינות בעמודי האוהדים בפייסבוק היא ליצור אזור של "חנות". למעשה עדיין לא ניתן לגבות תשלום ולמכור מוצרים באמת דרך העמוד שלכם, אבל ניתן להציג את המוצרים, ולהשתמש בהם בפוסטים שאתם מפרסמים בעמוד או במודעות הממומנות שאתם קונים במערכת הפרסום של פייסבוק.

במידה שכבר יש לכם חנות, תוכלו "לתייג" (כלומר, להוסיף) מוצרים מתוכה כמעט לכל פוסט שתפרסמו בעמוד. במדריך הזה יש אזור שלם שמוקדש לניהול חנות בעמודי פייסבוק עסקיים ואם אתם רוצים ללמוד יותר על הנושא אני ממליץ לקרוא את הפרקים שבו.

כדי לתייג מוצר מהחנות בסרטון שלכם, לחצו על הסמל הקטן של המוצר שמופיע שני מימין בשורת האייקונים:

הכפתור לתיוג מוצרים מהחנות בפוסט

לאחר הלחיצה יפתח שדה טקסט. התחילו להקליד בו שם של מוצר, ומיד תיפתח רשימה של כל המוצרים שהוספתם לחנות שלכם המתאימים לשם זה. בחרו מהרשימה את המוצר/ים שאתם רוצים להוסיף לפוסט:

תפריט המוצרים הנפתח

כעת ראו את הסרטון עם המוצרים מהחנות שבעמוד, כפי שהוא מופיע בפייסבוק לאחר הפרסום. המוצרים מופיעים מתחת לסרטון, ולחיצה על אחד מהם תוביל לעמוד של אותו מוצר בתוך החנות שבעמוד שלכם:

המוצרים המתויגים בפוסט כפי שהם נראים בציר הזמן של העמוד

זוהי דרך טובה מאד לקדם את המוצרים שלכם דרך הפוסטים היום-יומיים, ולהוסיף לפוסטים שלכם ממד שיווקי בצורה לא מעיקה - ואפילו כזו שיכולה, בשימוש נכון, להשלים את התוכן של הפוסט ולספק ערך נוסף לגולשים.

להוסיף לסרטון כפתור לשליחת הודעה פרטית

זוהי אפשרות חדשה יחסית ומאד יעילה - בעיקר אם הסרטונים שאתם מפרסמים מיועדים להניע את הגולשים לשלוח לכם הודעה פרטית או ליצור אתכם קשר מסיבה כלשהי.

לחצו על האייקון הקטן של סמל ה-messagner שמופיע בקצה הימני של שורת האייקונים:

הכפתור להוספת כפתור לשליחת הודעה

בעבר, במידה שגולש שנחשף לפוסט שלכם רצה לשלוח לעמוד שלכם הודעה פרטית - הוא היה צריך להיכנס בכוחות עצמו אל העמוד שלכם, ושם לאתר את הכפתור לשליחת הודעה וללחוץ עליו. תהליך לא קצר במונחים של פייסבוק.

בעזרת הפיצ'ר החדש הזה, הגולשים יכולים לשלוח לכם הודעה בלחיצה אחת ממש מתוך הפוסט אותו הם רואים בניוז-פיד שלכם.

ראו את הוידאו לאחר הפרסום, ביחד עם הכפתור לשליחת הודעה:

הכפתור לשליחת הודעה מהפוסט לאחר הפרסום בעמוד

בלחיצה על הכפתור, תפתח תיבת שיחה פרטית בין הגולש לבין העמוד העסקי שלכם, בדומה לתיבת שיחה רגילה של הצ'ט של פייסבוק.

גם אם תשתמשו רק בחלק מהכלים המתקדמים האלו באופן קבוע, תוכלו להפוך את התוכן שלכם למעניין ונגיש יותר, ולהניע יותר חשיפות ויותר אינטראקציות של גולשים עם התוכן שלכם.

נסו להכיר את כל האפשרויות ולזהות בכל פעם את האחת או השתיים שהכי מתאימות לסרטון שאותו אתם מפרסמים. היו יצירתיים!

סיכום

בפרק הזה למדתם את הבסיס הדרוש לפרסום סרטוני וידאו בעמוד הפייסבוק שלכם: איך להעלות לעמוד סרטונים ולצרף להם כותרת ותיאור, איך להשתמש בכלים מתקדמים יותר כמו תיוגים, צ'ק-אין והוספת כפתור לשליחת הודעה בסרטון - ואיך לערוך או למחוק סרטון שכבר פרסמתם בעמוד.

וידאו הוא כלי חזק מאד, אולי הכי חזק בפייסבוק, ושימוש נכון בסרטונים בעמוד שלכם יעזור לכם לייצר חשיפות ואינטראקציות - ולהשיג את המטרות שלכם מהשיווק בפייסבוק.

הידע שצברתם בפרק זה יספיק לכם ב-95% מהמקרים. עם זאת, יש המון אפשרויות במערכת הוידאו של פייסבוק (וחדשות נוספות כל הזמן) ולא באמת אפשרי לכסות את הכל בפרק אחד. בפרקים חדשים שיתפרסמו בקרוב אסביר לעומק על כל האפשרויות המתקדמות של וידאו בפייסבוק.

בפרקים אחרים של חלק זה במדריך תוכלו ללמוד על פרסום תכנים מסוגים שונים בעמוד שלכם: תמונות, קישורים, אירועים, ועוד - וכן על אפשרויות הניהול האחרות של העמוד שלכם: עיצוב הדף וניהול קהילת העוקבים והשיחה אתם, כלי ניהול מתקדמים, דרכים לקדם את העמוד שלכם, ועוד הרבה!

פרקים נוספים במדריך בנושאים דומים

לחצו על הנושא שמעניין אתכם למעבר אל הפרק המלא במדריך באותו נושא.

פרסום תכנים מסוגים שונים בעמוד העסקי

כלי הפרסום המתקדמים של פייסבוק

ניהול תוכן ופעולות מתקדמות

כל החלקים במדריך לניהול עמודי פייסבוק

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

כל הפרקים במדריך לניהול דפים עסקיים בפייסבוק

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה
שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...


דף עסקי פייסבוק (0 תשובות)
היי, יש לי דף עסקי בפייסבוק. אני לא מוצאת דרך להעלות בו קבצים וליצור מאגר קבצים. אני יודעת שדפי קבוצה בפייסבוק כן יש אפשרות, האם באמת בדף עסקי אין אפשרות ליצור דבר כזה? האם יש דרך אחרת לעשות את זה? אולי להפוך את הדף העסקי שלי לקבוצה?...

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט