המדריך לניהול דפי פייסבוק עסקיים

איך לתייג דפי פייסבוק אחרים בפוסטים בדף פייסבוק עסקי

כיצד לתייג דפי פייסבוק אחרים או אירועי פייסבוק בפוסטים שאתם מפרסמים בדף העסקי שלכם.
זמן קריאה: 1 עד 3 דקות
רמת קושי: מתחיליםמתקדמים
עדכון אחרון: שלישי, 28 יוני 2016 01:01
דירוג הגולשים:

אם אתם משווקים מתקדמים בפייסבוק יתכן שאתם 'מתקשרים' עם דפי פייסבוק אחרים מדי פעם - בין אם ע"י כך שאתם מגיבים על פוסטים שלהם בשף הדף העסקי שלכם, ובין אם ע"י תיוג שלהם בפוסטים שאתם מפרסמים בדף. התיוג הופך לקישור שמוביל לאותו דף, וגם שולח למנהלי הדף התראה שתייגתם אותו.

תיוג דפי פייסבוק אחרים בפוסטים בדף שלכם זו טכניקה נהדרת שיכולה לשמש אתכם גם כדי לפרגן (או פשוט להתייחס) לעסק או מותג אחר שיש לו דף עסקי, גם כדי ליצור שיחה אמתית עם אותו דף, או פשוט כדי להפוך את הפוסטים שלכם לעשירים יותר ולהפגין ידע במדיום.

כחלקים בפרק זה:

כיצד לתייג דפים אחרים בפוסטים שאתם מפרסמים בדף שלכם

בפייסבוק משתמשים בסמל @ (כמו בכתובת דוא"ל) כדי ליצור את התיוג, גם כשאתם מתייגים חבר בפוסט בפרופיל האישי וגם כשאתם מתייגים דף עסקי בפוסט בדף שלכם.

בדוגמא הזו, אפרסם פוסט בדף הדוגמא שלי 'פיצה מקפיצה', ואתייג בפוסט את הדף האמתי של 'תמנון שיווק באינטרנט'. כתבו את הפוסט בצורה רגילה, במקום שבו צריך להיות התיוג רשמו את הסמל @ ואחריו (ללא רווחים) התחילו להקליד את שם הדף שאתם רוצים לתייג, בדיוק כפי שהוא מופיע בפייסבוק.

פייסבוק יפתח באופן אוטומי  רשימה של דפים שמתאימים למה שרשמתם. ככל שתקלידו משהו ספציפי יותר, הרשימה תתקצר. לחצו עם העכבר על הדף שאתם רוצים לתייג מתוך הרשימה (ראוה בתמונה):

תיוג דף אוהדים אחר בפוסט בדף פייסבוק

כעת, שם הדף שבחרתי מופיע עם רקע כחלחל בתוך תיבת הפרסום של הדף. אפשר להמשיך ולהוסיף לפוסט תוכן כרגיל - טקסטים, קישורים, וידאו או תמונות - וגם לתייג דפים נוספים באותו פוסט.

תיוג הדף בתיבת הפרסום, לפני פרסום הפוסט

טיפ: בדיוק כמו שמתייגים דף אוהדים, אפשר לתייג גם אירוע או מיקום פייסבוקי, בהתאם להגדרות הפרטיות שלהם. עם זאת לא ניתן לתייג פרופילים של אנשים פרטיים.

כדי לוודא שהתיוג בוצע בהצלחה, בדקו את הפוסט לאחר פרסומו ושימו לב שהדף שתייגתם מופיע בצבע כחול - סימן לכך שזהו תיוג של עמוד בפייסבוק. כשתעמדו עם העכבר מעל השם של הדף, תפתח תיבה קטנה שמציגה את תמונת הפרופיל ותמונת הקאבר של הדף, כפי שניתן לראות בתמונה:

תיוג הדף בפוסט שפורסם אל ציר הזמן

נסו להשתמש באפשרות לתייג דפים אחרים כמה שיותר - זה חינם, ומוסיף לכם הרבה :)

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

עוד פרקים במדריך הזה בנושא פרסום וניהול תוכן בדף:

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

כל הפרקים במדריך לניהול דפים עסקיים בפייסבוק

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה
שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...


דף עסקי פייסבוק (0 תשובות)
היי, יש לי דף עסקי בפייסבוק. אני לא מוצאת דרך להעלות בו קבצים וליצור מאגר קבצים. אני יודעת שדפי קבוצה בפייסבוק כן יש אפשרות, האם באמת בדף עסקי אין אפשרות ליצור דבר כזה? האם יש דרך אחרת לעשות את זה? אולי להפוך את הדף העסקי שלי לקבוצה?...

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט