הדפסת עמוד זה

איך להוסיף מיקום (צ'ק-אין) לפוסט בדף פייסבוק עסקי

כיצד להוסיף צ'ק-אין (Check-in) לפוסט בדף הפייסבוק ולחבר אותו עם מיקום גיאוגרפי.
זמן קריאה: 1 עד 3 דקות
רמת קושי: מתחיליםמתקדמים
עדכון אחרון: שלישי, 28 יוני 2016 01:03
דירוג הגולשים:

בדיוק כמו שאתם עושים צ'ק-אין (Check-In) בפייסבוק כדי לספר לחברים היכן אתם נמצאים, כך ניתן לעשות עם כל התוכן שאתם מפרסמים בדף העסקי שלכם. "מיקומי פייסבוק" (Facebook Locations) מאפשרים למשתמשים ובעלי עסקים ליצור ייצוג בפייסבוק עבור מקום אמתי, ולהשתמש בו כדי לציין ביקורים באותו מקום או אינטראקציה אחרת אתו.

החיבור הזה בין הייצוג בפייסבוק למציאות הפיזית הוא כלי חזק מאד שכדאי לכם לדעת להשתמש בו. הוספת מיקום לתוכן בדף שלכם יכולה להגביר את החשיפה שלכם לאנשים חדשים: אם אתם מפרסמים תמונה ומוסיפים לפוסט מיקום - למשל "תל אביב" - גולשים אחרים שמבקרים בתל אביב יכולים ומשתמשים בכלים מבוססי המיקום של פייסבוק יכולים להיחשף לתמונה וכך לדף שלכם.

השימוש ב-Check-In בפוסטים שלכם גם הופך אותם למעניינים ועשירים יותר, ומפגין היכרות עם המדיום הפייסבוק ומקצועיות.

חלקים בפרק זה:

איך להוסיף Check-In לכל פוסט בדף העסקי שלכם

בדוגמא זו אראה כיצד לפרסם פוסט שכולל check-in בטיילת של תל אביב.

  1. מומלץ להוסיף את המיקום רק אחרי שסיימתם להכין את שאר הפוסט. בדוגמא זו אני מפרסם סטטוס פשוט שילווה את ה-check-in בטיילת של תל אביב. בתחתית תיבת הפרסום בדף, לחצו על סימן ה-check-in הקטן (מסומן בריבוע אדום):
   כפתור הוספת המיקום לפוסט
  2. כעת תפתח רשימה של מיקומי-פייסבוק קיימים. בשורת הטקסט הקטנה שמעל הרשימה, הקלידו את שם המקום שברצונכם להוסיף לפוסט (מסומן בריבוע אדום):
   בחירת המיקום המבוקש מתוך הרשימה הנפתחת
  3. בחרו את המיקום המבוקש מהרשימה הנפתחת. אם הוא לא מופיע, יתכן שהוא אינו קיים עדיין. במקרה זה תוכלו להכניס בטקסט רגיל כל שם שתרצו, אך הוא לא יהיה מחובר למיקום-פייסבוק קיים.
  4. פרסמו את הפוסט. המיקום שבחרתם יוצג לצדו:
   הפוסט שפורסם בדף בצירוף הצ'ק-אין

המפה של המקום מופיעה רק בגלל שאין בפוסט הזה מדיה אחרת כמו קישור, תמונה, אירוע או סרטון. אבל אם תצרפו אחד כזה המפה תיעלם, והסימן היחיד לצ'ק-אין יהיה האזכור לצד שם הדף שלכם, מעל הפוסט.

עוד פרקים במדריך בנושאים דומים

עוד פרקים במדריך הזה בנושא פרסום וניהול תוכן בדף:

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר