פרק 4: מסך 'סקירה כללית' - תמונת מצב מהשבוע האחרון

כשפייסבוק שדרגה ועיצבה מחדש את מערכת נתוני הכניסה של דפי האוהדים היא שינתה את המראה של רוב החלקים במערכת, וגם את הנתונים שמוצגים ברוב החלקים שלה. בחלק מהמקומות היא עשתה, אולי, עבודה פחות טובה. אבל דווקא ב"עמוד השער" של מערכת נתוני הכניסה אפשר לומר שהיא עשתה עבודה טובה מאד.

גם מנהלי דפים שאין להם הרבה זמן וסבלנות יכולים לקבל מידע חשוב ודי מפורט אם בכמה ימים יקדישו כמה דקות להתבונן בעמוד הזה.

התפריט הפנימי של מערכת התובנות

בעמוד זה, כמו בכל העמודים של המערכת, ילווה אתכם התפריט הפנימי שדרכו תבחרו איזה מידע אתם רוצים לראות.

בכל אחד מהמסכים של מערכת התובנות תראו את התפריט העליון, דרכו תוכלו לנווט לחלקים אחרים במערכת, או לבצע פעולות שונות:

התפריט הפנימי של מערכת התובנות

התפריט העליון (דף, פעילות, נתוני כניסה, הגדרות) הוא תפריט הניהול של הדף שלכם. המילה נתוני כניסה מודגשת כיוון שאתם בתוך מערכת נתוני הכניסה.

התפריט התחתון יותר (סקירה, סימוני 'אהבתי', וכולי...) הוא התפריט הפנימי של מערכת נתוני הכניסה. המערכת בנויה מלשוניות שונות שמציגות מידע שונה. לכל אחת מהלשוניות האלו מוקדש פרק שלם במדריך הזה. פרק זה מוקדש ללשונית הראשית: "סקירה". אם אתם רוצים ללמוד רק על לשונית ספציפית קפצו עכשיו לאחד מהפרקים הבאים:

פרק הזמן לגביו מוצגים נתונים

מתחת לתפריטים הראשים יופיע טווח הזמן שלגביו מוצג המידע. בתוך רוב הלשוניות (כפי שתראו בהמשך) ניתן לבחור באופן ידני את טווח הזמנים, אך בלשונית הראשית 'סקירה' זה לא אפשרי.

הלשונית 'סקירה' – מרכז המידע הראשי שלכם

הלשונית 'סקירה' היא המסך הראשי של מערכת נתוני הכניסה בדף שלכם, והיא מרכזת מידע תמציתי על ביצועי המדדים החשובים ביותר בשבוע האחרון: כמה לייקים חדשים נוספו לדף שלכם, כמה גולשים נחשפו לתוכן שלכם, וכמה אינטראקציות ופעילות הם קיימו אתו.

המטרה במסך הזה (שלדעתי הושגה בהצלחה) היא לאפשר למנהלי הדף לקבל הצצה מהירה אבל ברורה לנפח הפעילות בדף שלהם, ולטרנדים של נפח הפעילות (כלומר – האם הנפח עולה או יורד לאורך זמן).

המסך "סקירה" תמיד יציג מידע מ-7 הימים האחרונים. כדי לראות מידע מהחודש האחרון או מטווח זמין מסוים, תצטרכו להיכנס לאחד מהלשוניות האחרות במערכת, עליהן גם אסביר בפירוט בפרקים הבאים של המדריך הזה.

תמיד תוכלו להגיע למסך הזה ע"י הקלדה של כתובת ה-URL של הדף שלכם, ואחרי /insights. לדוגמא: www.facebook.com/your-page-url/insights.

אם אין לכם זמן ללמוד לעומק את המערכת ואתם הולכים להכיר ולבדוק רק מסך נתונים אחד – עשו זאת עם המסך הזה. מספיק שתציצו בנתונים כל יומיים שלושה, ומהר מאד תלמדו 'להרגיש' את הדף שלכם, ולהבין אם הוא מצליח או לא.

הנתונים המרכזיים שאתם צריכים לדעת

בראש מסך ה'סקירה' מוצגים נתונים תמציתיים על מדדי הביצוע המרכזיים של הדף שלכם. בתמונה הבאה ניתן לראות את 3 המדדים המרכזיים ואת הנתונים שמוצגים לגביהם. כיוון שכל התמונות במדריך הזה לקוחות מדפי פייסבוק אמיתיים שאני מנהל או שותף בניהולם, המספרים עצמם או חלק מהם בד"כ מטושטשים, כדי לשמור על פרטיות:

נתונים מרכזיים בנוגע לשבוע האחרון

#1 – סימני אהבתי בדף: כמה לייקים חדשים קיבלתם השבוע?

המודול 'סימני אהבתי בדף' מציג בקצרה את המידע החשוב על מספר האוהדים בדף שלכם, ומספר האוהדים שהתווספו או ירדו בשבוע האחרון.

מס' הלייקים בדף

החלק העליון של המודול מציג את מספר האוהדים הכולל של הדף, ואת אחוז העלייה או הירידה לעומת השבוע שעבר (בתמונה מס' האוהדים מטושטש, ורואים כי יש עלייה של 0.5% לעומת השבוע הקודם במספר האוהדים הכולל של הדף):

מספר הלייקים בדף וקצב העלייה

כמות הלייקים החדשים

מתחת לנתון הזה אנחנו רואים באותה צורה כמה אוהדים חדשים הגיעו בשבוע האחרון – במקרה הזה 1,500 (האות K מייצגת 1,000) – ירידה של 14.8% לעומת השבוע הקודם (כלומר, בשבוע הקודם קצב העלייה היה גדול יותר).

הגרף בחלק התחתון מציג את כמות האוהדים החדשים שהגיעו בכל אחד מהימים בשבוע האחרון ובזה שלפניו.

בגרפים השונים של פייסבוק לעתים תראו שהקצה הימני של הגרף מקווקו. זה מציין כי הנתונים שמוצגים הם לגבי היום הנוכחי, ואינשם סופיים.

#2 – תפוצת הפרסום: כמה אנשים רואים את התוכן שלכם?

המודול 'תפוצת הפרסום' מציג את מספר הגולשים שנחשפו לתכנים שפרסמנו בשבוע האחרון (מדובר על גולשים שראו, בצורה כזו או אחרת, לפחות פוסט אחד מהדף שלכם). בשבועות שבהם היו לכם כמה פוסטים מוצלחים ביותר שקיבלו הרבה תגובות ושיתופים, או בשבועות בהם קידמתם פוסטים בתשלום, אתם תראו עלייה חדה במדדים האלו.

זה המידע שחשוב לכם אם מה שאתם מחפשים בפייסבוק הוא להשיג חשיפה למותג, לעצמכם או לתכנים שלכם:

מספר הגולשים שנחשפו לתכנים של הדף

'תפוצה כוללת' מול 'תפוצת הפרסום'

הנתונים כאן יכולים להיות קצת מבלבלים, כי פייסבוק משתמשת ב-2 מונחים דומים מאד שלא כל כך ברור מה ההבדל ביניהם במבט ראשון: "תפוצת הפרסום" ו-"תפוצה כוללת". באנגלית, אגב, זה "Post Reach" (תפוצת הפרסום) ו-"Total Reach" (תפוצה כוללת).

ההבדל בין השניים, כפי שהוא מוסבר ע"י פייסבוק עצמה, הוא כזה: שני הנתונים מתייחסים למספר אנשים שנחשפו לתוכן מסוים. אך בעוד המדד "תפוצת הפרסום" סופר רק גולשים שנחשפו לפוסטים שפרסמתם בדף (בצורה אורגנית, ויראלית או ממומנת), המדד "תפוצה כוללת" סופר את כל הגולשים שראו איזשהו תוכן או פעילות שקשורה לדף שלכם או שמקורה בדף שלכם. זה כולל פוסטים שלכם אבל גם Check-Ins במיקום הפייסבוק שלכם, תשובות לשאלות, או תיוגים של הדף שלכם בפוסטים של גולשים פרטיים – ועוד ועוד...

מבולבלים? גם אנחנו...

הנה דוגמא פשוטה: נגיד שאני מבקר במסעדה בתל אביב ועושה צ'ק אין בפייסבוק (בהנחה שהדף של המסעדה גם מוגדר כמיקום), ואפילו מתייג כמה חברים שבאו לאכול אתי.

חלק מהחברים שלי ומהחברים של החברים שלי יראה סיפור פייסבוק בסגנון "יורי רונן ביקר במסעדת X ביחד עם A, B ו-C". ברוב המקרים גם תופיע מפה קטנה של המקום וקישור לדף האוהדים של המסעדה.

כל הגולשים שראו את הצ'ק-אין שלי נחשבים ע"י פייסבוק כגולשים שנחשפו לדף של המסעדה X – אבל הם לא נחשפו לתוכן שפורסם בדף הזה, אלא בתוכן עצמאי שאני פרסמתי כגולש פרטי, תוכן שקישרתי לדף של המסעדה באמצעות הצ'ק-אין במיקום שלה. כך שבמקרה הזה, חברים שלי שראו את אותו 'סיפור פייסבוק' יספרו בתוך "תפוצה כוללת" אבל לא בתוך "תפוצת הפרסום".

ההפרדה הזאת קצת מזכירה את ההפרדה שפייסבוק עשתה עד לאחרונה (ועדיין עושה, רק פחות מבליטה אותה) בין "חשיפות אורגנית" (אוהדים קיימים של הדף שרואים פוסטים) לבין "חשיפות ויראליות" (גולשים שהם לא אוהדים שראו תוכן דרך חברים שלהם). ההבדל הוא שעכשיו פייסבוק מבדילה בין מי שראה רק פוסטים שלנו, שאנחנו פרסמנו, לבין כל מי שראה תוכן שלנו ו/או תוכן עלינו שהמקור שלו הוא לא ישירות בנו.

בכל מקרה אם אתם רוצים להבין כמה חשיפה בדיוק התוכן שלכם מקבל, מומלץ להיכנס ללשונית 'תפוצה' (פרק 6) שמכילה מידע נוסף ומפורט יותר.

#4 – מעורבות – איך האוהדים הגיבו לתוכן שלנו בשבוע האחרון?

המודול 'מעורבות' מציג נתונים מרכזיים על כמות וסוג האינטראקציות של גולשים עם התכנים שפרסמנו בשבוע האחרון. זה המידע שחשוב לכם אם מה שאתם מחפשים בפייסבוק הוא ליצור שיחה, לגרום לאנשים לדבר אתכם ו/או עליכם, ולנקוט פעולה כלשהי שקשורה אליכם.

כמות הגולשים המעורבים

הנתון העליון במודול הזה, 'אנשים מעורבים', מציין את מס' הגולשים השונים שבצעו פעולה כלשהי סביב התכנים שפרסמתם בדף שלכם, או הדף עצמו. זה כולל לייקים לדף או לתוכן שפרסמתם, תגובות, שיתופים, לחיצות על לינקים שפרסמתם, סרטוני וידאו, ובעצם כל לחיצה על אחד מהתכנים שבדף שלכם.

זה מדד יחסית חדש וחשוב מאד – פעם מדדנו רק לייקים, תגובות, ושיתופים – אבל אלו אינטראקציות 'עמוקות' יחסית, ויש הרבה גולשים שעושים דברים כמו לנגן סרטון You-Tube ששיתפנו בדף, ללחוץ על לינק שפרסמנו לאתר חיצוני, לסמן Attending לאירוע שיצרנו, ועוד באמת הרבה אפשרויות – אינטראקציות שהן פחות עמוקות ביחס לתגובה או שיתוף, אבל עדיין משמעותיות ועדיין מהוות קשר של הגולש עם הדף שלנו.

כמות האינטראקציות בשבוע האחרון

מתחת למדד הזה נראה גם איך הוא השתנה לעומת השבוע הקודם. בתמונה רואים ירידה של 30.8%.

כשאתם רואים את המדד הזה עולה, זה סימן שמשהו בתוכן שאתם מפרסמים עובד כמו שצריך. תמשיכו ככה.

כמות הלייקים לתכנים שפרסמתם

המדד 'סימוני אהבתי' (אולי התרגום הכי גרוע של פייסבוק – כמובן שהמילה האנגלית היא Likes), מציין את כמות הלייקים שהתכנים שלכם קיבלו מגולשים בשבוע האחרון. בניגוד למדד הראשון, כאן כל גולש יכול להיספר יותר מפעם אחת, אם יעשה לייק ליותר מפוסט אחד במהלך אותו שבוע.

כמות תגובות

המדד הזה מציין בפשטות את כמות התגובות שגולשים פרסמו לתכנים השונים בדף שלכם.

כמות שיתופים

גם המדד הזה פשוט מאד, והוא מציין את מס' השיתופים שהתכנים שלכם קיבלו. גם כאן גולש יכול להיספר יותר מפעם אחת, אם ישתף תכנים שונים או אם ישתף את אותו התוכן מס' פעמים.

כמות הלחיצות השונות על התוכן שלכם

כפי שציינתי, ישנן 3 אינטראקציות 'עמוקות' יותר והן לייקים, תגובות ושיתופים. לגביהן מפורטים מדדים נפרדים.

המדד הזה מציג נתונים שמכילים את כל שאר הלחיצות השונות. כל לחיצה שאינה לייק, תגובה או שיתוף: אינטראקציות שקשורות לאירועים כמו סימון Attending או אפילו כניסה לדף האירוע, לחיצה על לינקים שפרסמתם, ניגון סרטונים – ואפילו לחיצה על הסמל הקטן של מס' הלייקים מתחת לפוסטים שלכם, כדי לראות מי הם בדיוק אותם גולשים שלחצו לייק... תתפלאו, אבל גם זה נחשב מבחינת פייסבוק (ודי בצדק) לאינטראקציה עם התוכן שלכם.

חשיפה ואינטראקציות של 5 הפוסטים האחרונים בדף

החלק הבא בלשונית הראשית 'סקירה' מציג נתונים על 5 הפוסטים האחרונים שפרסמתם: כמה חשיפות ואינטראקציות עם קיבלו.

המידע שמוצג כאן הוא בעצם העתק מתוך הלשונית 'פרסומים' (פרק 8), בה מוצג מידע דומה לגבי פוסטים מטווח זמן ארוך יותר, וכן אפשרות לפילוחים נוספים של הנתונים על כמות החשיפות והאינטראקציות לכל פוסט.

הקדישו דקה להסתכל על הפרטים בתמונה, מתחתיה אני אסביר בקצרה על הנתונים שמוצגים ומשמעותם:

מידע מפורט על 5 הפוסטים האחרונים בדף

מכיוון שיש פרק שלם במדריך הזה פרק שלם שמוקדש לניתוח הפוסטים שפרסמתם, אני אסתפק כאן בהצגה קצרה של הנתונים. הלשונית המפורטת 'פרסומים' היא גם הרבה יותר מומלצת לצפייה בנתונים על הפרסומים שלכם, כיוון שהיא מכילה הרבה יותר מידע.

5 הפרסומים האחרונים שלכם

האזור הזה תמיד מציד מידע לגבי 5 הפוסטים האחרונים שלכם בלבד. כל פוסט מוצג בשורה נפרדת בטבלה.

הטור הימני ביותר מציין את תאריך הפרסום, והטור השני מימין מציג את הפוסט המדובר (בתמונה הפוסטים טושטשו).

הטור ה-3 מימין נקרא 'סוג' והוא מציין את סוג הפוסט, כלומר: האם מדובר בתמונה / קישור / סטטוס של טקסט בלבד / וכולי. הטור הרביעי נקרא 'מיקוד' והוא מציין מיקוד של הפוסט (אם ביצעתם כזה) לפלח מסוים של האוהדים בדף שלכם – למשל גולשים ממדינה מסוימת. שני הטורים האלה לא רלוונטיים כמעט ברוב המוחלט של המקרים.

כמות התפוצה של כל פוסט

טור זה מציג את כמות הגולשים השונים שנחשפו לפוסט. האות K מייצגת אלפים, כלומר: 2.1K מציין 2,100. אם השקעתם כסף לקדם את אחד מהפוסטים האלו כפוסט ממומן, אתם תראו כאן הפרדה בין התפוצה החינמית שהפוסט קיבל לתפוצה הממומנת. הגרף יחולק ל-2, כאשר החלק הממומן יסומן בצבע כתום כהה יותר.

כמות התפוצה והמעורבות על כל אחד מחמשת הפוסטים האחרונים

כמות האינטראקציות על כל פוסט

הטור 'מעורבות' מציג את כמות האינטראקציות שביצעו גולשים (גם כאלו שאינם אוהדים של הדף) עם כל פוסט. ישנה הפרדה בין 'קליקים על פרסומים' (כלומר, לחיצות) לבין 'סימוני אהבתי, תגובות ושיתופים'. הסברתי את משמעות ההפרדה בחלק הקודם של הפרק הזה.

בתוך הלשונית 'פרסומים' תוכלו לראות פילוחים נוספים של המידע על כל פוסט.

מלכודת פרסום ממומן של פייסבוק

גם כאן, כמו בעוד הרבה מקומות בפייסבוק – תראו כפתורים שונים שמציעים לכם לקדם בתשלום את הדף שלכם או תכנים שונים שפרסמתם בו. אין לי משהו נגד פרסום ממומן בפייסבוק אלא להפך, אבל כל סוג של פרסום ממומן שקשור לדף שלכם צריך להיעשות דרך מערכת המודעות של פייסבוק, ולא דרך הכפתורים האלו שמוצגים במקומות שונים בדף.

מעקב אחרי דפים מתחרים או דומים לשלכם

החלק האחרון במסך הראשי של מערכת התובנות נקרא 'דפים לצפייה' – זוהי אפשרות חדשה יחסית של פייסבוק המאפשרת למנהלי דפים לעקוב ממקום אחד אחרי התקדמות של דפי אוהדים אחרים – או כאלו ששייכים למתחרים / קולגות, או כאלו שדומים לדף שלכם מסיבה כלשהי: גודל הדף, עולם התוכן, סוג הפעילות, וכדומה.

זה פיצ'ר נחמד ואם בזמן שקראתם את הפסקה הקודמת עלו לכם לראש כמה דפים כאלה, שווה להשתמש בו.

איפה אתם עומדים מול המתחרים

אם כבר בחרתם דפים, אתם תראו כאן נתונים מרכזיים על הביצועים שלהם, שכוללים את מס' האוהדים שיש להם ואת העלייה או הירידה מהשבוע שעבר, את מס' הפוסטים שהם פרסמו בשבוע האחרון ואת כמות האינטראקציות שהתכנים שלהם קיבלו. בתמונה הבאה טשטשתי את שמות הדפים שאחריהם אני עוקב, אבל השארתי את הנתונים.

דפים שאני עוקב אחריםה

הוספת דפים למעקב

אם עדיין לא הוספתם דפים למעקב, אתם תראו כאן הודעה של פייסבוק שמזמינה אתכם לעשות את זה:

הזמנה של פייסבוק להוסיף דפים למעקב

כדי להוסיף דפים חדשים לחצו על 'הוסף דפים':

בחירת דפים להוספה

בתיבה הנפתחת, הקלידו בתיבת החיפוש את שם הדף אחריו אתם רוצים לעקוב והוסיפו אותו ע"י לחיצה על הכפתור 'צפה בדף'.

מומלץ לעקוב אחרי דפים שדומים לדף שלכם גם מבחינת כמות האוהדים וגם מבחינת עולם התוכן או סוג הפעילות של העסק או הארגון שלכם. כך יהיה לכם הכי קל להשוות ולדעת באיזה מצב אתם נמצאים, ואם יש לכם אפשרות להשתפר.

סיכום

הפרק הזה מסכם את מסך ה'סקירה' – המסך הראשי במערכת נתוני הכניסה של דפי האוהדים. מנהלי דפים שאין להם הרבה זמן (או רצון) להתעסק בניתוח נתוני כניסה בפייסבוק יכולים להסתפק במסך הזה כדי לקבל את 'מנת הנתונים' המקצועית שלהם.

בסך הכל אם אתם משקיעים זמן וכסף בפייסבוק, אתם רוצים לדעת מה יוצא לכם מזה. גם אם אין לכם הרבה זמן להשקיע בניתוח הנתונים, יהיה חכם מצדכם להכניס בדיקה של הנתונים במסך הזה באופן שגרתי.

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה
שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...


דף עסקי פייסבוק (0 תשובות)
היי, יש לי דף עסקי בפייסבוק. אני לא מוצאת דרך להעלות בו קבצים וליצור מאגר קבצים. אני יודעת שדפי קבוצה בפייסבוק כן יש אפשרות, האם באמת בדף עסקי אין אפשרות ליצור דבר כזה? האם יש דרך אחרת לעשות את זה? אולי להפוך את הדף העסקי שלי לקבוצה?...

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט