אופטימיזציה לוידאו בפייסבוק - לקבל יותר חשיפות והמרות מהוידאו שלכם

למדו על הכלים והאפשרויות המתקדמות של פרסום וידאו בפייסבוק ותדעו איך להוציא את המקסימום מהסרטונים שאתם מפרסמים בדף העסקי שלכם.
זמן קריאה: 11 עד 15 דקות
שבת, 25 יוני 2016 04:04
דירוג הגולשים:

ממשק הוידאו בפייסבוק התבגר בשנה האחרונה ומספק היום לא מעט אפשרויות שיווקיות, בעזרתן אפשר להשיג הרבה חשיפות איכותיות לתוכן שלנו, ולהמיר יותר ויותר מהצופים ללקוחות, מנויים, או פשוט לחזק את הקשר בינינו לבינם.

מי שיודע/ת להשתמש בכל הכלים והאפשרויות הקטנות שהוידאו בפייסבוק מציע, יוכל לקבל יותר מהסרטונים שלו ולקדם אותם אל יותר אנשים. עבור מי מאתנו שמפרסמים הרבה וידאו, ההבדל הזה יכול להיות משמעותי ביותר.

במאמר הזה אתן טיפים לאופטימיזציה של הסרטונים שלכם בעזרת הכלים השונים שפייסבוק מציעה כיום, מספיק שתשתמשו רק בכמה מהם שבהם אתם עדיין לא משתמשים - ותראו שיפור בכמות הצפיות והחשיפות.

הסבר טכני מפורט על העלאת וידאו לפייסבוק ושימוש בכל הכלים השונים, אפשר למצוא בפרק אודות פרסום וידאו בפייסבוק במדריך לניהול דפי פייסבוק שבאתר הזה.

חלקים במאמר זה:

לפני שניכנס לטיפים ספציפיים וטכניקות שכדאי להשתמש בהן - כדאי להבין משהו אחד חשוב מאד, וזה שנכון לעכשיו לפחות, פייסבוק תעשה כל מה שהיא יכולה כדי לקדם את הוידאו שלכם כמה שיותר.

פייסבוק רוצה להראות את הוידאו שלכם כמה שיותר

פייסבוק נמצאת במלחמה מול Youtube (שהיא בעצם Google), במטרה להפוך לאתר הוידאו הגדול בעולם (מבחינת כמות סרטונים שפורסמו באתר, כמות צפיות בוידאו ומשך צפייה ממוצע בכל יום). כדי לעשות את זה פייסבוק רוצה לנפח את המספרים שלה כמה שיותר בכל מה שקשור לוידאו.

אם אתם מפרסמים מדי פעם וידאו בדף אולי שמתם לב שבד"כ הוא מקבל יותר חשיפה משאר הפוסטים שלכם. פייסבוק מקדמת וידאו 'אורגני' (כלומר וידאו שהועלה ישירות לפייסבוק) על פני רוב התכנים האחרים, בטח שעל פני וידאו מאתרים כמו Youtube.

מעבר לזה שפייסבוק נותנת עדיפות ב-newsfeed לוידאו שפורסם ישירות בפייסבוק, היא עושה עוד מאמצים להראות כמה שיותר וידאו: היא מפתחת מודולים של 'סרטונים דומים' שמופיעים ליד כל סרטון שמתנגן בפייסבוק, היא בונה באופן אוטומטי רשימות-צפייה של סרטונים קשורים ומציגה אותם למשתמשים, היא משדרגת את אזור הסרטונים של הדפים העסקיים ובעצם עושה כל דבר שהיא יכולה כדי שהוידאו שמפורסם ברשת החברתית יקבל עוד ועוד צפיות.

ראו בגלרייה הבאה מס' דוגמאות להצגה של וידאו בפייסבוק, במחשב נייד, טלפון סלולרי וטאבלט:

אבל גם לכם יש אחריות בסיפור הזה. והאחריות הזאת היא לעזור לפייסבוק לעזור לכם.

תנו לפייסבוק את הכלים לקדם את הוידאו שלכם

אז פייסבוק רוצה לקדם את הוידאו שלכם, אבל היא צריכה שתעזרו לה. היא צריכה שתספרו לה על מה הסרטון, תאפיינו אותו ותהפכו אותו למעניין ונגיש ככל הניתן.

פייסבוק תשתמש בכל הכלים שתתנו לה. אם אתם כבר משקיעים בוידאו (ומדובר בלא מעט השקעה), ודאו שאתם לא מפספסים את הפוטנציאל השיווקי שטמון באופטימיזציה לתוכן שלכם.

אבל אופטימיזציה לא נגמרת בהעלאת כמות הצפיות, כי עם צפיות לא הולכים למכולת.

הפכו את הצופים שלכם לקונים, לקוחות או מנויים

כשאנשים צופים בוידאו שלכם הם במצב של תשומת לב גדולה למותג ולמסר שלכם. זו נקודה שבה הם פתוחים יותר מבד"כ לשמוע את מה שיש לכם להציע להם, ויש סיכוי גדול יחסית שהם ינקטו בפעולה שמשמעה יצירת קשר כלשהו אתכם.

אל תוותרו על הניסיון להפוך את הצופים ללקוחות: הוספת קישור קבוע לדף מכירה באתר שלכם, צרו הנעה לפעולה בסיום הסרטון, והשתמשו באפשרויות אחרות שאציג פה. כולן יעזרו לכם להפוך יותר צופים לא מחויבים ללקוחות, ובאופן כללי לחזק את הקשר עם קהל העוקבים שלכם בפייסבוק ומחוצה לו.

איך לבצע אופטימיזציה לוידאו בפייסבוק

אם אתם עוד לא מנוסים בפרסום שוטף של וידאו בדף שלכם, אני מציע לבחור מס' כלים בתור התחלה, ולהתמקד בהם בסרטונים הבאים שאתם מפרסמים. אחרי שתתרגלו לעבודה עם כלים אלו ואפילו תמצאו צורת שימוש שמביאה לכם תוצאות, המשיכו והוסיפו כלים נוספים.

מדריך טכני מפורט לשימוש בכל הכלים שיוצגו פה תמצאו בפרק על פרסום וידאו בפייסבוק במדריך לניהול דפים שבאתר.

בחרו כותרת לסרטון - דאגו שהיא תהיה קצרה וקולעת

הטעות הכי נפוצה בה אני נתקל היא לא לבחור כותרת לסרטון. אנשים פשוט לא מבינים את החשיבות של העניין. דאגו שלכל סרטון שלכם תהיה כותרת מדויקת ומזמינה ותגבירו את מס' הצפיות שאתם מקבלים לאורך זמן.

כאשר הסרטון שלכם מוצג במקומות שונים בפייסבוק (לאו דווקא ב-newsfeed), פעמים רבות הכותרת שלו (או המילים הראשונות שלה) מופיעה בקטן, לצד תמונה מוקטנת (thumbnail). אם לא בחרתם כותרת, המילים שיוצגו ככותרת הסרטון יהיו המילים הראשונות של הפוסט - הטקסט שכתבתם כאשר פרסמתם את הסרטון.

האם זו הכותרת שאתם רוצים? אנשים יחליטו האם לצפות בסרטון שלכם או לא, גם על סמך הכותרת שלו. לכן ודאו שיש לכם שליטה מלאה עליה - בחרו כותרת שמעבירה את המסר המרכזי של הסרטון או טיזר כלשהו לגבי התוכן. אל תכתבו משהו משעמם וארוך - השתדלו לשמור על 7-8 מילים לכל היותר.

בעת העלאת הסרטון הקדישו דקה או שתיים לבחירת כותרת מתאימה.

בחרו תמונה-מקדימה (Thumbnail) מוצלחת כדי להגביר את מס' החשיפות לאורך זמן

התמונה המקדימה של הסרטון שלכם היא סימן ההיכר המוביל שלו ברוב המקומות בפייסבוק.

אמנם, בניוז-פיד הסרטון בד"כ מתנגן באופן אוטומטי - אבל בכל שאר המקומות, למשל אזור הוידאו בדף שלכם, אזורים של 'סרטונים דומים' המוצגים ליד סרטונים אחרים, ועוד - התמונה-המקדימה שבחרתם לסרטון שלכם תוצג בקטן - והגולשים יבחנו אותה (יחד עם הכותרת) כדי להחליט האם לצפות בסרטון שלכם או לא.

גם אם לא תבחרו תמונה מקדימה - פייסבוק תבחר אחת באופן אוטומטי - מתוך הסרטון עצמו.

כאשר אתם מעלים סרטון, פייסבוק מאפשרת לבחור תמונה-מקדימה מבין מס' 'לכידות מסך' שנעשו מתוך הסרטון עצמו.

האפשרות הכי טובה היא להעלות תמונה מהמחשב שלכם, שיכולה גם להיות אחרת לגמרי מתוכן הסרטון.

בעזרת שימשו בתמונה ייחודית לתמונה המקדימה, ולא בלכידת מסך מתוך הסרטון עצמו, אפשר להשיג מגוון רחב של מטרות - למשל להכניס את כותרת הסרטון בקטן בתוך התמונה המקדימה, להבליט בתמונה דמות חשובה מהסרטון או להוסיף אפקטים ועיצוב בולט ומזמין יותר.

אם אין לכם מעצב/ת או יכולת לעצב בעצמכם תמונה מקדימה איכותית, עדיף לבחור את התמונה הטובה ביותר מבין לכידות המסך שפייסבוק יציע לכם.

בחרו קטגוריה ותגיות כדי לחבר את הסרטון לארכיונים שונים בפייסבוק

הקטגוריה והתגיות שאתם בוחרים לסרטון לא מוצגים לצופים, לפחות לא בשלב זה - אבל הם עוזרים לפייסבוק למיין את הסרטון שלכם בקטגוריות התוכן הנכונות, להבין על מה ועל מי הוא מדבר - וכך לשלב אותו באזורים של 'סרטונים דומים' או רשימות צפייה, לצד סרטונים שדומים לו.

אם תוסיפו קטגוריה ותגיות תתנו לפייסבוק עוד הזדמנויות להבין על מה הסרטון שלכם מדבר, והיכן להציג אותו לגולשים שעשויים להתעניין בו.

דאגו לבחור קטגוריה ותגיות מדויקות - כאלו שבאמת מייצגות נאמנה את תוכן הסרטון שלכם - ולא רשימת נושאים שהייתם רוצים 'להיכנס אליהם'. השתמשו בכלים האלו כדרך להעצים את התוכן הקיים של הסרטון, ולא כדרך להוסיף לו תוכן שלא באמת נמצא בו.

כתבו תיאור מעניין ומניע לפעולה, ושלבו בו קישורים למקומות נוספים

הסטטוס שתכתבו בעת פרסום הסרטון ישמש כתיאור שלו בניוז-פיד וברחבי הפייסבוק - והוא משמש אותנו ב-2 דרכים חשובות: ראשית, כדי להגדיל את מס' הצופים בסרטון. שנית, כדי לגרום לצופים בסרטון לבצע פעולה נוספת, למשל להיכנס לאתר האינטרנט שלנו, להגיב או לשתף, וכולי.

אפרט מעט על הדרכים להשיג כל אחת משתי המטרות הנ"ל.

שימוש בתיאור הסרטון להגדלת כמות הצופים

בעת פרסום הסרטון בניוז-פיד, רוב הגולשים יחליטו אם לצפות בסרטון או לא לאחר שיקראו את המשפטים הראשונים בסטטוס או את כולו. לכן אם הוא יהיה משעמם, מס' הצופים שלכם ירד - וההפך, אם הסטטוס שלכם יהיה מדויק וטוב - תזכו לצפיות רבות יחסית מבין הגולשים שיחשפו לסרטון בניוז-פיד.

לכן חשוב שההתחלה של הסטטוס שלכם תעביר את המסר המרכזי או הסיבה לצפות בסרטון - אל תחכו עם הפאנץ' ליין לסוף הטקסט, כיוון שהרבה גולשים בכלל לא יגיעו אליו! בעת כתיבת הסטטוס, זכרו שהרבה גולשים יחליטו אם לצפות בסרטון או לא ע"ב תחילת הטקסט שלכם.

אל תתביישו להשתמש בהנעות לפעולה כמו 'צפו' או 'ראו את הסרטון שלנו' - אבל לצד ההנעה לפעולה, תמיד הזכירו לגולשים את הסיבה לפעולה: 'ראו את הסרטון שלנו כדי ללמוד איך…' או 'צפו: המוצר החדש שלנו'.

נכון שהרבה דפי פייסבוק משתמשים בטכניקות האלו בצורה רעה ומוגזמת - אבל אתם לא צריכים ללכת למקומות המגעילים האלה. אפשר גם לכבד את העוקבים שלנו ובאותו הזמן גם להגיד להם מה אנחנו רוצים מהם. כאשר יש לכם תוכן טוב ורלוונטי לקהל היעד, הקריאה לצפות בסרטון שלכם או לצרוך את התוכן שלכם היא רלוונטית ומתאימה.

שימוש בתיאור הסרטון להנעת הצופים לפעולה נוספת

מלבד הנעת הגולשים לצפייה בסרטון, תיאור טוב יכול להניע את הצופים לנקוט פעולה נוספת - לא פעם גם לבצע קנייה ממשית או פעולה דומה (למשל יצירת קשר לצרכים עסקיים).

במידה שהסרטון שלכם מעניין, צופים רבים יקראו את רוב או כל הטקסט המצורף במקביל לצפייה בסרטון או אחריה. זו ההזדמנות שלכם להציע או לבקש מהם משהו נוסף: לעשות לייק או לשתף את הסרטון שלכם (אם אתם מקדמים מטרה או רעיון), להיכנס לאתר שלכם כדי לקנות מוצר שהוצג בסרטון או לקבל הנחה ייחודית (אם אתם מוכרים משהו), או אפילו קישור לצפייה בסרטונים נוספים בדף שלכם, קריאת מידע נוסף באתר שלכם, וכולי.

זכרו שהגולשים שצופים בסרטונים שלכם עד סופם וקוראים את הטקסטים המלאים הם הגולשים שהכי מתעניינים בכם - אל תפספסו הזדמנות להציע להם משהו נוסף, בדיוק ברגע שבו הם נמצאים בתשומת לב גדולה אליכם.

לדעתי אין הגבלה מספרית על כמות התוכן והקישורים שכדאי להכניס בטקסט המצורף לסרטון, כל עוד הכל רלוונטי לסרטון עצמו או רלוונטי לצופים בדרך אחרת.

הוסיפו הנעה לפעולה גם בסוף הוידאו

מלבד ההנעות לפעולה בגוף הטקסט או בסרטון עצמו, יש מקום להוסיף הנעה לפעולה בפורמט מובנה של פייסבוק גם בסוף הסרטון - הנעה לפעולה שתוצג לכל מי שצפו בסרטון עד סופו.

ניתן לבחור מבין מס' אפשרויות מובנות כמו Book Now או Download, ודומות - את כולן אני מסציג בחלק הרלוונטי של המדריך לפרסום וידאו בדף פייסבוק. ההנעה לפעולה שתוצג לגולשים היא בעצם קישור לעמוד אינטרנט כלשהו, שאתם תבחרו.

ההנעה לפעולה בסוף הסרטון לא מייתרת את אלו בתיאור הסרטון, וגם לא ההפך. השתמשו בשתיהן כדי להגביר את הסיכויים שלכם להניע את הצופים לפעולה.

תייגו משתתפים בסרטון והוסיפו צ'ק-אין לפוסט - עוד דרכים להגביר את כמות החשיפה

שתי דרכים נוספים להגביר את כמות החשיפה לסרטונים שלכם.

ראשית, תייגו את האנשים שמשתתפים בסרטון - לעתים יהיו לא מעט כאלה (!), ובדומה לתמונות בפייסבוק, תיוג המשתתפים מפיץ את הסרטון לפרופילים האישיים שלהם וחושף אותו לחבריהם.

כמובן שלא מומלץ לתייג אנשים אשר לא רוצים שיתייגו אותם - אבל אם האנשים מופיעים בסרטון בהקשר חיובי שמפרגן להם ומעצים אותם - לרוב לא תהיה להם בעיה והם אף ישמחו לתיוג - בעיקר אם הם מזדהים עם המותג שלכם או המסר שהסרטון שלכם מקדם.

שנית, הוסיפו צ'ק-אין לפוסט שלכם וקשרו אותו אל מיקום פייסבוקי כלשהו. בדומה להוספת קטגוריה ותגיות, הצ'ק-אין משייך את הסרטון והפוסט שלכם למיקום מסוים, ויתכן שגולשי פייסבוק הנמצאים באותו מיקום או במיקום קרוב, ייחשפו אליו בדרך כזו או אחרת עקב כך.

כדי ללמוד איך להוסיף צ'ק-אין לפוסט שלכם קראו את הפרק הרלוונטי במדריך לניהול דפי פייסבוק באתר.

הוסיפו כתוביות (אם יש לכם) והפכו את הסרטון לנגיש יותר

אם יש לכם תמלול (קובץ טקסט עם כל הטקסט מהסרטון) או אם באפשרותכם ליצור אחד כזה - העלו אותו לפייסבוק ותרוויחו מספר פעמים - קודם כל בכך שתהפכו את הסרטון שלכם לנגיש עבור אנשים עם בעיות שמיעה.

אבל לא רק אנשים עם בעיות שמיעה עשויים לצפות בסרטון שלכם בלי להקשיב לסאונד - גם אנשים שנמצאים בעבודה, ברכבת, או בכל סיטואציה שבה אינם רוצים להרעיש. עבור כל אלו, כתוביות בסרטון יאפשרו לצפות בו גם בלי להקשיב לסאונד - וכך יהפכו את הסרטון שלכם למתאים בצפייה ביותר מצבים ומקומות.

הוספת כתוביות לסרטון שלכם הופכת אותו לנגיש יותר ולכן איכותי יותר - ויש אפשרות לדעתי (אני מאמין שכן, אך אין לי הוכחה) שפייסבוק תתן לו עדיפות על פני סרטונים אחרים, במקרים מסוימים, רק מסיבה זו. חשבו על זה: פייסבוק רוצה לקדם לאנשים את התוכן האיכותי והנגיש ביותר - כשאתם מוסיפים לסרטון שלכם כתוביות אתם הופכים אותו לכזה.

הכיוון שאליו הלך כל הז'אנר (של סרטונים המיועדים לצפייה, לרוב, במכשירי טלפון ניידים ובמקומות משתנים) הוא של הטמעת כתוביות מעוצבות בתוך גוף הסרטון - צעד אחד מתקדם יותר מאשר כתוביות בסיסיות שהן תמלול פשוט של הסרטון.

באופן זה משתמשים בטקסט ואפקטים גרפיים בסרטון עצמו גם כדי לאפשר צפייה בו ללא סאונד, אבל גם כדי להוסיף לתוכן, לספק מידע נוסף או משלים, ולהעביר מסרים טקסטואליים בשילוב עם המסרים הויזואליים.

טכניקת 'גרילה' שבה משתמשים הרבה דפי פייסבוק ויראליים (או כאלו השואפים להיות ויראליים) היא להוסיף את הכותרת כטקסט בולט שמופיע לכל אורך הסרטון ותופס חלק משמעותי מהמסך.

ראו בגלרייה הבאה מס' דוגמאות יפות לשימוש בשתי הטכניקות האלו:

שפרו גם את לשונית הוידאו בדף העסקי שלכם - אל תסתפקו רק בסרטונים עצמם

אחוז הגולשים שנכנסים בפועל לדף העסק שלכם הוא נמוך יחסית למס' העוקבים שלכם, אבל אם הדף שלכם גדול ופעיל - המס' הזה יכול להיות גדול מאד בפועל - ומה שחשוב יותר הוא שאותם אנשים שנכנסים אל הדף שלכם, מביעים בזה עניין גדול מאד בכם ובמסר / המותג שלכם.

בניגוד לאנשים 'רגילים' שפשוט נחשפו לתוכן שלכם ב-newsfeed שלהם, אותם אנשים שנכנסו לדף ביצעו פעולה אישית אקטיבית (ומשמעותית יחסית לפייסבוק) ובחרו להיכנס לדף שלכם - מה שמצביע על עניין גבוה.

לכן - החוויה שתספקו להם היא חשובה, ויכולה להיות ההבדל בין להפוך אותך ללקוחות, מעריצים או מנויים - לבין לשעמם אותם או לבלבל אותם, ולגרום להם להמשיך לחפש עניין במקום אחר.

יכולות העיצוב וארגון הוידאו בלשונית של הדף העסקי שלכם הן עדיין מצומצמות מאד - וסביר להניח שישתפרו בעתיד הקרוב והרחוק. בהשוואה ליכולות העיצוב ב-Youtube, המתחרה הישירה שלה בתחום הוידאו - יש לפייסבוק עוד הרבה לאן להתקדם. אבל אפשר להניח שהיא תגיע לשם, או לפחות לאזור.

בינתיים האפשרויות הן בסיסיות יחסית - אבל חשובות: ניתן לקבוע סרטון מוביל שיופיע בגדול בראש הלשונית וניתן ליצור רשימות צפייה ולארגן אותן בסדר המועדף עליכם. לא הרבה, אבל לא מעט! ובשילוב נכון עם שאר הכלים שהצגתי במאמר - תוכלו לשלוט בחוויה שאתם מספקים לאותם גולשים מתעניינים שנכנסים אל הדף שלכם ורוצים לצפות בסרטונים שלכם.

בגלרייה הבאה תוכלו לראות מס' דוגמאות לדפי פייסבוק שעושים שימוש באפשרויות של עיצוב לשונית הוידאו - לחצו על כל תמונה להגדלה:

סיכום והמלצה - אופטימיזציה שוטפת לוידאו שלכם בפייסבוק

כמות החשיפה לסרטונים שלכם וכמות הצפיות הממשיות בהם לא תלויות רק באיכות הסרטון ובגודל הקהל שלכם - אלא גם בשימוש נכון וחכם בפורמט הוידאו בפייסבוק, בהבנה של סביבת הוידאו בפייסבוק ומה שמניע אותה, ובניצול כל ההזדמנויות שפייסבוק מציעה לכם כיוצרי ומפרסמי וידאו.

אני ממליץ להשקיע את הזמן ולבצע אופטימיזציה לכל סרטון שאתם מעלים לפייסבוק. אם יש סרטונים שהעלתם בעבר ולא עברו אופטימיזציה, קחו את הזמן מתישהו (נגיד, השבוע!) לעבור על כולם ולשפר גם אותם.

החשיפות לסרטונים שלכם הן לא רק בעת פרסומם בניוז-פיד אלא גם לאורך זמן, לצד סרטונים אחרים, ברשימות צפייה, באזור הוידאו שבדף העסקי שלכם, או במקומות אחרים שבהם פייסבוק עשויה להציג אותם עכשיו ובעתיד.

ודאו שאתם עושים כל מה שאפשר כדי לתת לוידאו שלכם את כמות החשיפה שהוא יכול לקבל.

במדריך לניהול דפים עסקיים באתר הזה יש פרק שלם שמסביר איך לפרסם וידאו ולהשתמש בכל האפשרויות, קראו אותו אם אתם לא בטוחים כיצד להשתמש באפשרויות שהזכרתי פה.

אבל מעבר לידע והניסיון הטכני - הרבה יותר חשוב הידע והניסיון שלכם בתחום התוכן והשיחה עם הקהל! קחו את הזמן ללמוד ולהתנסות בכלים השונים שמוזכרים במאמר הזה - אל תפחדו מדברים שלא יצליחו, הם רק ילמדו אתכם מה לא עובד, ואיפה להפסיק לחפש.

עבודת אופטימיזציה לתוכן היא עבודה שוטפת (ולעתים משעממת!), אבל זו עבודה משמעותית ביותר (אגב, גם בגלל שרבים מתעצלים לעשות אותה, מה שנותן לכם יתרון ישיר על פניהם).

קחו את הכלים שהצגתי במאמר זה כאפשרויות, כלי עבודה, מקומות שבהם הערך והיצירתיות שלכם יכולים לבוא לידי ביטוי. עשו זאת לאורך זמן ותראו הרבה יותר תוצאות מהוידאו שלכם בפייסבוק.

בהצלחה!

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

השאירו תגובה

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה
שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...


דף עסקי פייסבוק (0 תשובות)
היי, יש לי דף עסקי בפייסבוק. אני לא מוצאת דרך להעלות בו קבצים וליצור מאגר קבצים. אני יודעת שדפי קבוצה בפייסבוק כן יש אפשרות, האם באמת בדף עסקי אין אפשרות ליצור דבר כזה? האם יש דרך אחרת לעשות את זה? אולי להפוך את הדף העסקי שלי לקבוצה?...

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט