השתמשו באלבומי תמונות בפייסבוק - והכפילו את הפעילות

תמונות הן כלי מעולה ליצירת שיחה ואינטראקציה. השתמשו באלבומי תמונות ותנו לעוקבים שלכם יותר הזדמנויות להגיב ולאהוב.
זמן קריאה: 1 עד 3 דקות
רמת קושי: מתחיליםמתקדמים
שבת, 06 אפריל 2013 23:15
דירוג הגולשים:

פרקטיקה מצוינת למנהלי דפי אוהדים היא להשתמש הרבה (או כמה שאפשר) באלבומי תמונות בפרסומים שלהם. תמונות הן סוג התוכן שעובד הכי טוב בפייסבוק, והן תמיד מייצרות יותר פעילות מאשר טקסטים ואפילו סרטים. התמונות בולטות ב-newsfeed של הגולשים לעומת שאר התוכן ומגדילות את הסיכוי שהאוהדים בדף שלכם ישימו לב למה שפרסמתם. תמונות איכותיות מייצרות לכם יתרון גדול בתחרות הקשה על תשומת הלב של הגולשים.

תמונות הן גם כלי מצוין ליצירת הפצה ויראלית – כי גולשים יכולים לתייג אחד את השני ולפתח שיחות בתגובות לתמונה, שני דברים שיוצרים הפצה חזקה מאד (חבריהם של הגולשים נחשפים לתמונה בה הם תויגו ולתגובות שכתבו).

כשאתם מפרסמים אלבום תמונות ולא תמונה בודדת – אתם בעצם נותנים לגולשים עוד הזדמנויות לקיים אינטראקציה עם התוכן שלכם. בין אם זה צפייה בתמונה בלבד או כתיבת תגובה, כל אינטראקציה חיובית שגולש מקיים עם התוכן שלכם תורמת לפעילות.

תנו ערך אמיתי בתמונות – ותראו עלייה מפתיעה ברמת הפעילות

גולשים אוהבים תמונות טובות – ויש אינספור דרכים בהן אתם יכולים לעשות שימוש באלבומי תמונות בתוך עולם התוכן של הדף שלכם, כדי לתת לגולשים ערך וחוויה טובה. אם אתם בעלי פאב או מפיקי מסיבות, פרסמו תמונות של הקהל שלכם כדי שיוכלו לראות את עצמם ואחרים שהיו במסיבה באותו ערב. אם אתם משווקים מסעדה או מעצב בגדים, פרסמו אלבומים של מנות ומוצרים שיתנו לקהל שלכם טעימה. אם אתם אנשי ציבור או ארגון ללא מטרת רווח, פרסמו בקביעות אלבום מהשבוע האחרון והקהל יעריך אתכם על הפתיחות ויראה את מגוון הפעילות שלכם. אם אתם גוף מחקרי, פרסמו את תוצאות המחקרים שלכם מונפשות בגרפיקה יפה. הדוגמאות הן אינסופיות.

הקפידו על 3 כללים מרכזיים כדי לעשות את זה נכון

אין מישהו שמכיר את הקהל שלכם יותר טוב מכם. לאורך הזמן תלמדו בוודאי מה עובד הכי טוב, וכיצד אפשר להשתמש באלבומי תמונות בדף שלכם. אבל תמיד, ובעיקר במידה שאתם מתחילים, הקפידו על 3 כללי אצבע:

#1: שמרו על איכות.

פרסמו תמונות באיכות טובה. שיהיו מעניינות ויפות, ולא סתמיות. זה לא אומר שכל תמונה חייבת להיות באיכות של צלם מקצועי, אבל אם אתם בוחרים לתקשר עם הקהל שלכם בעזרת תמונות, תדאגו שהן לא יהיו באיכות שמשאירה טעם רע.

#2: תנו כבוד.

זכרו לכבד את המופיעים בתמונות. בסופו של דבר, אתם משתמשים בהם בפעילות השיווקית שלכם. אם אתם מפרסמים אלבום תמונות של החוגגים במסיבה האחרונה שלכם, או של הנוכחים בכנס התומכים שלכם, הקפידו לפרסם תמונות שמחמיאות למצולמים (אל תשכחו – אתם רוצים שהם יתייגו את עצמם בתמונה!).

#3: אל "תזייפו". ואל תתייגו ללא סיבה.

אלבומי תמונות הם כלי שיווקי מצוין בפייסבוק – אבל זה לא אומר שאתם צריכים לפרסם אלבומים בלי סיבה. אם אתם יכולים להעביר את המסר בתמונה אחת – אין שום סיבה לפרסם אלבום. הגולשים לא אוהבים כשמבזבזים את זמנם. וכמובן – אל תתייגו את הגולשים בצורה "סיטונאית". אל תתייגו אדם שלא מופיע בתמונה.

סיכום – שמרו על איזון

כלי אלבומי התמונות הוא עוד כלי שיווקי שזמין לנו בדפי אוהדים – וכדי להצליח אתם צנחנו לשלוט בו כמו גם בעוד כלים אחרים, ולדעת להשתמש בו בצורה הנכונה ובזמן הנכון, כדי לקדם את ולהעשיר את פעילות הפייסבוק שלנו לאורך זמן.

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

השאירו תגובה

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה
שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...


דף עסקי פייסבוק (0 תשובות)
היי, יש לי דף עסקי בפייסבוק. אני לא מוצאת דרך להעלות בו קבצים וליצור מאגר קבצים. אני יודעת שדפי קבוצה בפייסבוק כן יש אפשרות, האם באמת בדף עסקי אין אפשרות ליצור דבר כזה? האם יש דרך אחרת לעשות את זה? אולי להפוך את הדף העסקי שלי לקבוצה?...

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט