השתמשו באלבומי תמונות בפייסבוק - והכפילו את הפעילות

תמונות הן כלי מעולה ליצירת שיחה ואינטראקציה. השתמשו באלבומי תמונות ותנו לעוקבים שלכם יותר הזדמנויות להגיב ולאהוב.

זמן קריאה: 1 עד 3 דקות
רמת קושי: מתחיליםמתקדמים
שבת, 06 אפריל 2013 23:15
דירוג הגולשים:

פרקטיקה מצוינת למנהלי דפי אוהדים היא להשתמש הרבה (או כמה שאפשר) באלבומי תמונות בפרסומים שלהם. תמונות הן סוג התוכן שעובד הכי טוב בפייסבוק, והן תמיד מייצרות יותר פעילות מאשר טקסטים ואפילו סרטים. התמונות בולטות ב-newsfeed של הגולשים לעומת שאר התוכן ומגדילות את הסיכוי שהאוהדים בדף שלכם ישימו לב למה שפרסמתם. תמונות איכותיות מייצרות לכם יתרון גדול בתחרות הקשה על תשומת הלב של הגולשים.

תמונות הן גם כלי מצוין ליצירת הפצה ויראלית – כי גולשים יכולים לתייג אחד את השני ולפתח שיחות בתגובות לתמונה, שני דברים שיוצרים הפצה חזקה מאד (חבריהם של הגולשים נחשפים לתמונה בה הם תויגו ולתגובות שכתבו).

כשאתם מפרסמים אלבום תמונות ולא תמונה בודדת – אתם בעצם נותנים לגולשים עוד הזדמנויות לקיים אינטראקציה עם התוכן שלכם. בין אם זה צפייה בתמונה בלבד או כתיבת תגובה, כל אינטראקציה חיובית שגולש מקיים עם התוכן שלכם תורמת לפעילות.

תנו ערך אמיתי בתמונות – ותראו עלייה מפתיעה ברמת הפעילות

גולשים אוהבים תמונות טובות – ויש אינספור דרכים בהן אתם יכולים לעשות שימוש באלבומי תמונות בתוך עולם התוכן של הדף שלכם, כדי לתת לגולשים ערך וחוויה טובה. אם אתם בעלי פאב או מפיקי מסיבות, פרסמו תמונות של הקהל שלכם כדי שיוכלו לראות את עצמם ואחרים שהיו במסיבה באותו ערב. אם אתם משווקים מסעדה או מעצב בגדים, פרסמו אלבומים של מנות ומוצרים שיתנו לקהל שלכם טעימה. אם אתם אנשי ציבור או ארגון ללא מטרת רווח, פרסמו בקביעות אלבום מהשבוע האחרון והקהל יעריך אתכם על הפתיחות ויראה את מגוון הפעילות שלכם. אם אתם גוף מחקרי, פרסמו את תוצאות המחקרים שלכם מונפשות בגרפיקה יפה. הדוגמאות הן אינסופיות.

הקפידו על 3 כללים מרכזיים כדי לעשות את זה נכון

אין מישהו שמכיר את הקהל שלכם יותר טוב מכם. לאורך הזמן תלמדו בוודאי מה עובד הכי טוב, וכיצד אפשר להשתמש באלבומי תמונות בדף שלכם. אבל תמיד, ובעיקר במידה שאתם מתחילים, הקפידו על 3 כללי אצבע:

#1: שמרו על איכות.

פרסמו תמונות באיכות טובה. שיהיו מעניינות ויפות, ולא סתמיות. זה לא אומר שכל תמונה חייבת להיות באיכות של צלם מקצועי, אבל אם אתם בוחרים לתקשר עם הקהל שלכם בעזרת תמונות, תדאגו שהן לא יהיו באיכות שמשאירה טעם רע.

#2: תנו כבוד.

זכרו לכבד את המופיעים בתמונות. בסופו של דבר, אתם משתמשים בהם בפעילות השיווקית שלכם. אם אתם מפרסמים אלבום תמונות של החוגגים במסיבה האחרונה שלכם, או של הנוכחים בכנס התומכים שלכם, הקפידו לפרסם תמונות שמחמיאות למצולמים (אל תשכחו – אתם רוצים שהם יתייגו את עצמם בתמונה!).

#3: אל "תזייפו". ואל תתייגו ללא סיבה.

אלבומי תמונות הם כלי שיווקי מצוין בפייסבוק – אבל זה לא אומר שאתם צריכים לפרסם אלבומים בלי סיבה. אם אתם יכולים להעביר את המסר בתמונה אחת – אין שום סיבה לפרסם אלבום. הגולשים לא אוהבים כשמבזבזים את זמנם. וכמובן – אל תתייגו את הגולשים בצורה "סיטונאית". אל תתייגו אדם שלא מופיע בתמונה.

סיכום – שמרו על איזון

כלי אלבומי התמונות הוא עוד כלי שיווקי שזמין לנו בדפי אוהדים – וכדי להצליח אתם צנחנו לשלוט בו כמו גם בעוד כלים אחרים, ולדעת להשתמש בו בצורה הנכונה ובזמן הנכון, כדי לקדם את ולהעשיר את פעילות הפייסבוק שלנו לאורך זמן.

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לנו לשפר את המדריכים באתר
-- פרסומת --

השאירו תגובה

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט