מוזיקאים בפייסבוק: 12 דוגמאות לסדרות תוכן פשוטות שיקדמו את הדף שלכם

מוזיקאים הם מסוג ה'מותגים' להם קל יותר לייצר תוכן מעניין ושיחה משמעותית, ולהצליח בפייסבוק. גלו 12 דרכים פשוטות לעשות זאת.
זמן קריאה: 11 עד 15 דקות
רביעי, 05 פברואר 2014 23:45
דירוג הגולשים:

הלב של כל פעילות בפייסבוק הוא תוכן. למה תוכן כל כך חשוב? תוכן מחבר אנשים. תוכן הוא כלי לספר לאנשים את הסיפור שלכם – הכלי הזה יכול להיות תמונה, סרטון וידאו או כל דבר אחר. שיחה בין אנשים היא דבר מלא בתוכן – גם במציאות וגם בפייסבוק.

בפייסבוק, בגלל המבנה הטכני של האתר והדרך שבה נבחרים התכנים שיקבלו תפוצה רחבה לעומת אלו שיקבלו תפוצה קטנה, יש חשיבות עוד יותר גדולה לפרסום מספר רב של תכנים (עוד על הנושא הזה אפשר לקרוא במאמר שפרסמתי כאן די מזמן על המוח של פייסבוק).

יצירת תוכן היא האתגר הגדול ביותר שעומד בפני כל המשווקים בפייסבוק

תמונה: תוכן, אילוסטרציההבעיה הגדולה עם תוכן טוב היא שקשה ליצור אותו. מלבד במקרים יוצאי דופן, יצירת תוכן ברמה מעניין דורשת משאבים: זמן, כסף, חשיבה ותכנון. תחשבו כמה כסף, יזע ודמעות עלה לכם להוציא את האלבום האחרון שלכם, ותבינו כמה קשה ליצור תוכן.

גם למי שיש את האמצעים ליצור תוכן, לא תמיד יש את הצורך או את ההכרה בחשיבות של הנושא.

וגם מי שכבר מכיר בחשיבות הנושא ואף מפנה לכך את המשאבים הדרושים – לפעמים נופל במלכודת של המובן מאליו, המשעמם, הצפוי וה"רובוטי".

האתגר הגדול בנוכחות בפייסבוק עבור כל אמן או מותג הוא למצוא את הקול הייחודי, שנכון רק עבור המותג הספציפי הזה, רק עבור הפייסבוק, ורק בנקודת הזמן הזו. ולבטא את הקול הזה בעזרת תוכן...

הצעד הראשון הוא להחליט איזה תכנים אתם מפרסמים, ומאיזו סיבה. אם תשקיעו קצת מחשבה ותכנון במה שנקרא אסטרטגיית תוכן, תגלו די מהר ששיווק בפייסבוק הוא דבר יותר קל ממה שחשבתם בהתחלה.

למצוא את האיזון הנכון בין תכנון ליצירתיות

בשורה התחתונה – הרעיון הטוב תמיד ינצח בפייסבוק.

אם קראתם עכשיו משהו בעיתון או שהלכתם ברחוב ופתאום חשבתם על משהו והרגשתם שאתם ממש חייבים לפרסם אותו עכשיו בפייסבוק – זה התוכן הכי טוב שיכול להיות לכם.

אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים לתכנן. ובכל מה קשור לתוכן, תכנון מוקדם והכנה יעשו לכם את החיים הרבה יותר קלים.

התחילו לחשוב על "סדרות תוכן"

אם תשתמשו במה שנקרא "סדרות תוכן" תוכלו ליצור הרבה תוכן מעניין ורלוונטי בקלות יחסית ובמהירות גדולה מאד. הרעיון הוא להתמקד בצורה 1 של פרסומים, "תבנית" 1, ולייצר הרבה פוסטים בסגנון שלה. "פרשת השבוע" זו דוגמא קלאסית לסדרת תוכן – וכל מי שפרסם טור עם הכותרת הזו אי פעם השתמש בדיוק בטקטיקה שאני מתאר כאן – החל מהכהנים הגדולים בבית המקדש ועד לפוליטיקאים בפייסבוק בימינו.

12 דוגמאות לסדרות תוכן שמוזיקאים יכולים להשתמש בהן בפייסבוק

חשבתי ואספתי כאן 12 דוגמאות לסדרות תוכן שמתאימות למוזיקאים, אבל לא רק להם. רובן הן סדרות תוכן קלאסיות – כאלו שאפשר לשבת יום שלם וליצור 30 פוסטים מהן (שאח"כ מפרסמים במשך חודש). חלק קטן מהן (כמו הראשונה) הן יותר הרגלים שכדאי לסגל, הרגלים שאם תהפכו אותם לטבע השני שלכם בפייסבוק, יהפכו אתכם ליצרני תוכן מנוסים וטובים.

הפוסט הזה מוקדש לחברי רועי שפיגלר, מוזיקאי שמוציא עכשיו את אלבום הבכורה שלו (ומגייס כסף להשלמתו בעזרתי דרך מכירה מוקדמת באתר Head-Start), ומתבלט אם ואיך להפעיל את דף האומן שלו בפייסבוק.

#1 – התייחסו לאירועים אקטואליים

אירועים תרבותיים שמתרחשים בזמן אמת הם תמיד נושא לשיחה גדולה בפייסבוק בלי קשר אליכם, והם נותנים לכם הזדמנות טובה "לרכב על הגל" אם תתייחסו למרכז האירוע, ובעיקר אם יש לכם משהו מעניין באמת לומר בנושא.

תחשבו על הגמר של תכניות ריאליטי כמו "הכוכב הבא". תארו לכם ששלמה ארצי היה מפרסם בדף שלו את הפרשנות האישית שלו לגמר? עזבו את זה, תארו לכם שהוא היה מפרסם פרשנות אישית כל שבוע... אתם מתארים לעצמכם כמה פעילות זה היה יוצר אצלו בדף?

גם המוות של אריק איינשטיין היה מאורע תרבותי בקנה מידה לאומי, וככזה – הוא הדהד בפייסבוק בצורה חזקה. הרבה אמנים (כמו אנשים שאינם אמנים) הקדישו לאיינשטיין סטטוס ביום שהוא נפטר, כדי לכבד אותו ואת מפעל החיים האמנותי שלו, ולהביע הערכה.

אפשר לומר שהפרסומים על איינשטיין "קידמו את השיווק בפייסבוק" של אותם דפי אוהדים שפרסמו אותם. זה עשוי להיראות ציני ואף ניצול של המת – אבל אני לא רואה את זה ככה. לא אם אתם באמת מתכוונים למה שאתם כותבים, ולא עושים את זה רק כדי "לתפוס כותרות".

"שיווק בפייסבוק" הוא שיחה מתמשכת עם העוקבים שלכם. העניין הוא לדבר אתם, לספר ולהראות להם מה עובר עליכם ובעצם לספר את הסיפור של המוצר שלכם – זה יכול להיות ארטיק או שזה יכול להיות הלהקה שלכם. כל היופי בפייסבוק הוא ביטול ההבדל – מבחינת הגולשים – בין החברים שלהם לבין מותגים אחריהם הם עוקבים (כמוכם). כולם מקבלים יחס שווה במאבק על המקום המצטמצם ב-NewsFeed של הגולשים.

אם יש לכם משהו לומר על אירוע אקטואלי חשוב שקשור ישירות לתחום ההתמחות שלכם – העוקבים שלכם ישמחו מאד לשמוע, ויעדיפו בד"כ את דעתכם ע"פ דעה של כתב בעיתון או סתם אדם שאינם מכירים. עוד על החשיבות של תזמון כתבתי לאחרונה בניתוח של מחאת הפייסבוק הענקית נגד רני רהב שפרסמתי כאן.

#2 - התחילו מסורת של פרסום שיר אהוב כל יום בחצות

כמה שירים יש לכם שאתם אוהבים ממש? שירים שהשפיעו עליכם ועל המוזיקה שאתם יוצרים? שירים שיש לכם מה להגיד עליהם...

היום פייסבוק מאפשר לבעלי דפים לתכנן פרסום של תכנים לזמן מאוחר יותר – כלומר ליצור היום פוסט שיתפרסם מחר או בעוד שנה. האפשרות הקטנה הזו היא מדהימה, כי היא מאפשרת למי שיש לו סדרות של תוכן "לפרסם את הכל בבת אחת" אך בעצם למלא את הדף שלו בפרסומים.

קחו שבוע ותכינו רשימה של 60 שירים שאתם ממש אוהבים. תמצאו אותם ב-Youtube ותעשו רשימה של הלינקים.

אחר כך קחו ערב אחד ופרסמו את הכל בדף שלכם – כל פעם פרסמו שיר 1 מהרשימה וכתבו מה אהבתם בו, או הקדישו אותו למישהו. כמובן – אל תפרסמו 60 פוסטים בבת אחת. תכננו אותם חודשיים קדימה – 1 בכל יום בשעה קבועה. תנסו בחצות. זה זמן טוב, תתפלאו כמה מהאוהדים שלכם ערים ונמצאים בפייסבוק, מחפשים משהו עם קצת השראה.

כשאתם כותבים את הטקסטים שמלווים את השירים, תכתבו מתוך מודעות לכך שאתם מפרסמים כל יום, ואל תתביישו להתייחס למסורת שהתחלתם. יש אנשים שנוהגים לתת לסדרות תוכן מהסוג הזה כותרת כמו "השראה יומית" או "פינת הפרגון", ויש דרכים להבליט את הכותרת הזו בפוסטים בפייסבוק.

#3 – ספרו פעם בשבוע על דיסק שקניתם

תתחילו עוד מסורת – פעם בשבוע פרסמו דיסק שקניתם לאחרונה וכתבו מה אתם חושבים עליו. תנו כבוד לאמן ופרסמו תמונה של האלבום המדובר. בטקסט המלווה אפשר לתת לינקים לשירים הכי טובים ב-Youtube. בקשו מהעוקבים שלכם לספר בתגובות אם גם הם שמעו את הדיסק ומה הם חשבו.

#4 – התחילו לתייג דפי אוהדים של אמנים אחרים בסטטוסים שלכם

מוזיקאים (ובכלל דפי אוהדים) שמפרסמים הרבה גם מתייחסים לא מעט למוזקאים ואנשים אחרים שיש להם גם כן דפי אוהדים משלהם.

אם אתם עושים את זה, תקפידו לתייג את דף האוהדים שאליו אתם מתייחסים בעזרת שימוש בפונקציה הפשוטה של פייסבוק: לוחצים @ ומיד אחריו את שם הדף (כפי שהוא רשום בפייסבוק). שמות של דפים שעונים לחיפוש שלכם יעלו ברשימה, בחרו את הדף שאליו אתם מתייחסים.

לתייג אנשים או דפי אוהדים בפוסטים בפייסבוק זו המקבילה הפייסבוקית ל"לקשר" (To Link) בבלוג או אתר אינטרנט רגיל. מעבר לקישור אל מושא ההתייחסות, זה מוסיף ערך לפוסט שלכם ומשדר בקיאות במדיום (מתחילים לא יודעים איך לעשות את זה).

זה יכול אגב לעבוד כמעט בכל פורמט באינטרנט – ונפוץ במיוחד בטוויטר, גם כן עם הסימן @ (משם ככל הנראה פייסבוק "קיבלה את ההשראה" לרעיון...). כשבשני הצדדים עומדים אנשים שיודעים איך "לעשות מדיה חברתית" ואוהבים לעשות את זה, אפשר לראות גם דברים ממש יפים כמו השיחה הזאת בטוויטר (Buzzfeed) בין כמה מותגים אמריקאים גדולים:

תמונה: שיחה בין מותגים בטוויטר

תמונה מתוך האתר באזז-פיד.

#5 – פרסמו תמונות של הקהל מההופעות שלכם

אם כל מועדון / פאב / תיאטרון / מי-יודע-מה בארץ יכול – גם אתם יכולים. הרבה פעמים אנחנו טועים לחשוב שפרסום התמונות של הקהל שלנו בפייסבוק הוא מעשה של הטרדה – אבל בעצם אנשים שמחים לראות תמונות של עצמם – אם הן טובות – ובעיקר אם מדובר באירוע שבו הם נהנו או באירוע "נחשב".

תשקיעו קצת ותזמינו צלם מקצועי להופעה הבאה שלכם, ואחריה פרסמו בדף שלכם אלבום עם 200 תמונות מעולות של הקהל. תייגו את האנשים שאתם מכירים בתמונות והזמינו את האוהדים בדף לתייג את עצמם, זה כבר יעשה את העבודה. לא תאמינו כמה לייקים, שיתופים ותגובות תקבלו.

#6 – הפסיקו להתבייש: תתחילו לשתף דברם מתהליך היצירה שלכם

הרבה מוזיקאים ואמנים אחרים מתביישים יותר מדי לפרסם יצירות שלהם – גם כשהן לא שלמות. זה מובן בסך הכל – זמר יכול לעבוד על דיסק כמה שנים. תחשבו על זה: לוקח לבן אדם כמה שנים להרגיש שלם ומוכן להוציא לאוויר העולם 10-15 פיסות תוכן.

לעומת זה, דף פייסבוק מצליח צריך בד"כ לפרסם לפחות 10-15 פיסות תוכן כל שבוע...

כמו כל בעלי המקצוע שעושים לשיווק שלהם התאמה לפייסבוק – גם המוזיקאים צריכים למצוא את הדרך הנכונה עבורם ליצור הרבה תוכן. המזל שלהם ושל שאר האמנים והאומנים הוא שהמקצוע שלהם ואורח החיים שלהם כולל הרבה מאד תוכן, ועולם התוכן שלהם בד"כ מאד מגוון ועשיר.

תהליך היצירה של מוזיקאי, גם אם הוא מתבטא באלבום שיוצא פעם בשנתיים, הוא מתמשך ונוכח כמעט בכל יום בחיים שלו. מוזיקאי שרוצה להצליח בפייסבוק צריך למצוא את הדרך הנכונה לתקשר את חווית היצירה היום-יומית לאוהדים שלו. למצוא את האיזון בין השמירה על הרגשת הנוחות והביטחון לבין הצורך לשתף ולחשוף, ולמצוא את השפה שבה מרגיש בנוח לכתוב ולפנות לקהל העוקבים שנוצר וגדל.

אי אפשר לעשות את זה כשמתביישים לפרסם.

אין חכם כבעל ניסיון וזה נכון עוד יותר בפייסבוק, היכן שכל מפרסם שונה מחברו וכל קהל אוהדים שונה ממשנהו. אין באמת נוסחה שתעבוד עבור כל אחד ועבור כל קהל. תמיד צריך לנסות ולראות מה מצליח ומה מרגיש נכון. צריך לפרסם ולהמשיך לפרסם, עד שמרגישים בבית.

#7 – פרסמו לפחות פעם בשבוע משהו שמרגש אתכם ולא קשור למוזיקה

מוזיקה זה נחמד אבל ה"שיווק" שלכם בפייסבוק הוא בעצם תהליך ארוך שבו אתם נותנים לעוקבים שלכם להכיר אתכם. וכמה שלא תהיו מכורים למוזיקה, תמיד יהיה בכם יותר מזה. והאוהדים השרופים שלכם יאהבו מאד לשמוע על זה.

זה יכול להיות החומוס הקבוע שלכם שלדעתכם הוא הכי טוב בארץ, זה יכול להיות זה שהיה לכם בוקר קשה בתחבורה הציבורית ואתם מתוסכלים ורוצים לשחרר קיטור על המדינה, או זה שהייתם בים כל הבוקר והייתה לכם איזושהי תובנה חצי-עמוקה על החיים.

אם זה מרגש אתכם ומשמעותי בשבילכם זה יגע גם בעוקבים שלכם, רק תהיו אותנטיים (ראו סעיף #6) – ואל תשכחו לצרף תמונה כמובן.

#8 – פרסמו את השירים שלכם שוב כשאתם נזכרים בהם

השירים של הזמר האהוב עלי והמלך הבלתי מעורער של המוזיקה הישראלית – ברי סחרוף – הם מדהימים אבל מעבר למילים והלחן, חלק מהחוויה שלי בשירים היא להבין (או להניח שאני מבין) את כוונת המשורר – את המסר של השירים.

כשאומן שיצר שיר שאני אוהב מספר משהו שלא ידעתי על השיר הזה אני מתעניין, וזה משהו שאתם יכולים לעשות. השירים של אמן חיים אתו כל הזמן – כשקורה לכם משהו מיוחד בחיים ומזכיר לכם את אחד מהשירים שכתבתם, שתפו את זה עם העוקבים שלכם והם יחזירו אהבה ויפרגנו.

#9 – הקדישו שבועות שלמים למוזיקאים אחרים שמהווים השראה עבורכם

אני מבין קטן מאד במוזיקה, אבל לא חסרות להקות שיכולות למלא שבוע שלם של שירים מעולים.

תבחרו להקה שהיא השראה גדולה בשבילכם, להקה שאתם רוצים להיות כמוה – ובמשך שבוע תפרסמו כל יום 2 שירים שלה, ותכתבו מה אתם אוהבים בהם ואיך הם השפיעו עליכם.

לחברי שהם מוזיקאים בנשמה יש משהו מעניין להגיד על כל 1 מהשירים של לפחות 10 להקות, אם הייתי יושב עם כמה מהם הייתי יכול בקלות למלא חודשים של תוכן בפייסבוק: שבוע ביטלס, שבוע פורטיס, שבוע ישראלי ישן, וכולי...

#10 – תכתבו שירה בשביל הפייסבוק

נכון שכשהוצאתם את הדיסק שלכם התלבטתם שבועות על המקום המדויק של כל מילה ומילה בשירים. אבל פייסבוק הוא מקום פחות רשמי וכבד, ויש לכם יותר מקום להיות ספונטניים וגם לעשות טעויות.

אם נתקעת לכם איזו שורה בראש, עם רשמתם איזשהו פזמון אבל אתם לא מתכננים להוציא אותו כשיר, הדף שלכם בפייסבוק הוא המקום המושלם לפרסם את הדברים האלה.

העוקבים שלכם גם יאהבו ויעריכו את העובדה שאתם גם מפרסמים דברים שמופיעים רק בפייסבוק, ולא בשום מקום אחר.

#11 – הציגו את מה שטוב ושדרו הצלחה

כשיש בבעלותכם דף אוהדים (או ערוץ יוטיוב לדוגמא) יש לכם בעצם ערוץ תקשורת פרטי בו אתם שולטים באופן מלא (טוב, כמעט מלא – לאוהדים שלכם תמיד תהיה השפעה על האווירה והתוכן בדף). אתם יכולים לקבוע מה יתפרסם ומה לא, איזה מסרים להעביר ואיזה לשמור לעצמכם, מה לחשוף ומה להצניע.

בחרו את הרגעים הטובים שלכם ושתפו אותם. רגעים של הצלחה מקצועית או אישית, אבני דרך חשובות, וכולי. זה לא אומר שאתם לא צריכים לעולם לשתף גם כשקשה. כשאתם משתפים גם רגעים קשים ומאתגרים יותר אתם חושפים לעוקבים את הצד האנושי שלכם, וזה טוב מאד לבניית אמון וחיבור רגשי. אבל הדבר המרכזי שהדף שלכם צריך לשדר הוא אופטימיות של יצירה, פעילות והצלחה. וזה תלוי בכם, ובמה שתבחרו לפרסם.

#12 – תגידו תודה

פייסבוק הוא מקום מצוין לפרסם תודות למי שעושה לכם טוב, בעיקר אם מדובר בקהל שלכם, שגם עוקב אחריכם בפייסבוק. כשאתם מתרגשים אחרי הופעה – כשאתם מתלהבים כי אתם מגלים כמה אנשים קנו את הדיסק שלכם או כמה צפיות הסרטון שלכם קיבל – כשכל הכרטיסים להופעה שלכם נמכרים מראש, תפרסמו את זה בצניעות ותגידו תודה.

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

השאירו תגובה

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה
שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...


דף עסקי פייסבוק (0 תשובות)
היי, יש לי דף עסקי בפייסבוק. אני לא מוצאת דרך להעלות בו קבצים וליצור מאגר קבצים. אני יודעת שדפי קבוצה בפייסבוק כן יש אפשרות, האם באמת בדף עסקי אין אפשרות ליצור דבר כזה? האם יש דרך אחרת לעשות את זה? אולי להפוך את הדף העסקי שלי לקבוצה?...

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט