איך להגדיר מטרות מדויקות ותכנית עבודה לדף הפייסבוק שלכם

שיווק בפייסבוק זו עבודה קשה. מאד. הגדירו מטרות נכונות לפעילות שלכם בפייסבוק, ולא תרגישו שאתם עובדים לחינם.
שישי, 30 אוקטובר 2015 00:07
דירוג הגולשים:

הנה חידה שתעזור לכם לחשוב נכון על שיווק בפייסבוק: יש לכם דף פייסבוק עסקי ופרסמתם בו היום 2 פוסטים. הראשון פורסם בשעה 9:30 בבוקר וקיבל 30 לייקים, 3 תגובות ו-2 שיתופים. השני פורסם בשעה 18:30 בערב וקיבל 15 לייקים, תגובה אחת ו-0 שיתופים.

ברור שהפוסט הראשון הצליח יותר. זה קל. אבל הנה שאלה לא קלה: האם זה אומר ש-9:30 בבוקר היא שעה טובה יותר לפרסום פוסטים מאשר 18:30?

מהי הצלחה בפייסבוק? איך אפשר לדעת מה משפיע על ההצלחה של פוסט כלשהו? איך אפשר להשפיע עליה בעצמנו?

איך ליצור הצלחה בפייסבוק?

שעות הבוקר והצהריים מאד מאד עמוסות בפייסבוק בד"כ. אז האם אלו השעות שהכי כדאי לפרסם בהן פוסטים חדשים? ואולי דווקא בגלל שאלו השעות העמוסות אלו גם השעות שבהן מתפרסם הכי הרבה תוכן, ולכן לא כדאי לפרסם בהן, כי התחרות על המקום ב-news feed של הגולשים היא הקשה ביותר?

תמונות בד"כ מצליחות בפייסבוק יותר מאשר קישורים לאתרים אחרים, אבל מה אם כל מה שאתם מחפשים לקבל מהדף העסקי שלכם הוא לחיצות לאתר הבית שלכם, בו אתם מוכרים את המוצר או השירות שלכם? האם עדיין עדיף לכם לפרסם תמונות?

העובדה שפוסט אחד שפורסם בשעות הבוקר, קיבל יותר לייקים ושיתופים מפוסט אחר שפורסם בצהריים, לא בהכרח מצביעה על כך שעדיף לפרסם תוכן בשעות הבוקר. יכולות להיות עשרות סיבות אחרות לכך שהפוסט של הבוקר הצליח יותר. הנה רק כמה מתוכן:

 • הפוסט שפורסם בבוקר היה פשוט מעניין יותר.

 • בשעות הערב התרחש אירוע אקטואלי שמשך את תשומת הלב של רוב האנשים, ונושאים אחרים הפכו למעניינים פחות.

 • בשעות הערב הייתה תקלה (BUG) בפייסבוק שגרמה לתפוצה נמוכה יותר של הפוסט השני.

 • הקהל של דף האוהדים שלכם גולש בפייסבוק בבוקר ולא בערב, לפחות רובו.

 • הפוסט שפרסמתם בערב הכיל תוכן שמתאים דווקא לבוקר.

 • מישהו שיש לו הרבה עוקבים שיתף את הפוסטים שפרסמתם בבוקר ודרכו הגיעו עוד לייקים ושיתופים.

יש כל כך הרבה משתנים שיכולים להשפיע על ההצלחה, או ה"ויראליות" של התוכן שלכם. קשה מאד למדוד אותם ולהבין איזה מהם חשובים לנו יותר, ובאמת יכולים לעזור אם נדע להשתמש בהם בצורה נכונה. קשה אבל לא בלתי אפשרי. צריך לדעת לעבוד נכון, להתאזר בסבלנות, לבודד משתנה אחרי משתנה ולשפר אותם בזה אחר זה. במאמר הזה אנסה להסביר איך אני חושב שצריך לעשות את זה.

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת

מטרות.

בלי להגדיר מטרות, לא תדעו האם אתם מצליחים או לא והאם כל העבודה שאתה משקיעים נושאת פרי.

מה המטרות שלכם? למה נכנסתם לסיפור הזה? ולא, תשובות כמו "להביא עוד לקוחות" או "להפיץ מודעות לרעיון / מטרה שלי" הן לא תשובות מקובלות. המטרה של כל עסק היא להביא עוד לקוחות, המטרה של כל פעיל חברתי היא להפיץ מודעות למטרה שלו.

אני מדבר על מטרות שרלוונטיות לפייסבוק באמת. מטרות שנוגעות במה שבאמת קיים בפייסבוק: אנשים, לייקים, חשיפות, עוקבים, לחיצות, הודעות, אישורי הגעה לאירועים, צפיות בתמונות ובסרטונים. דברים שמציינים פעולות של אנשים או חיבורים בין אנשים, או בין אנשים לתוכן. דברים שאפשר למדוד. אם אתם לא יודעים איזה מאלה אתם מחפשים ולמה - אל תעשו שום דבר אחר לפני שתבינו את זה.

הגדירו מטרות שמבוססות על פעולות אמתיות של אנשים בפייסבוק

אתם כבר צריכים לדעת מה המטרה הכללית של כל פעילות השיווק שלכם, גם מחוץ לפייסבוק. המטרות שלכם בפייסבוק יהיו זהות או דומות למטרות הכלליות, אבל כדי להצליח אתם חייבים לתרגם אותן למשהו שבאמת אפשר למדוד. משהו שבאמת קיים בפייסבוק.

מטרות הפעילות שלכם בפייסבוק חייבות להיות מבוססות על משהו אמתי כמו לייקים, לחיצות על קישורים, צפיות בסרטונים, וכולי. ואתם חייבים לדעת בצורה ברורה איך השגת המטרה/ות שלכם בפייסבוק תורמת להצלחה הכללית שלכם. נסו להשלים את המשפטים הבאים - בחרו אחת מהאפשרויות שבסוגריים או המציאו אחת משלכם:

"הכי יעזור לי, אם הרבה אנשים שעוקבים אחרי הדף שלי בפייסבוק ____________ (יעשו לייק לפוסטים שלי / ילחצו על הקישורים שלי / יענו לשאלות שאני מפרסם / יאשרו הגעה לאירועים שלי / אחר)."

"ככל שיש לי יותר _________ (לייקים לתוכן / צפיות בסרטונים / עוקבים / אחר) בפייסבוק, יש לי יותר _________, וככל שיש לי יותר ________ יש לי יותר לקוחות ויותר הצלחה."

אם אתם עובדים עם סוכנות או ספק שירות שמנהל עבורכם את השיווק בפייסבוק (או בכל מקום אחר), בקשו ממנו להשלים את המשפטים האלה בנוגע לעסק שלכם, ראו מה הוא אומר וכך תדעו אם אתם רואים את מטרות הפעילות עין בעין.

נסו להגדיר את המטרה שלכם (בפייסבוק) בלא-יותר משתיים או שלוש מלים, למשל:הרבה צפיות בסרטונים, הרבה פניות מלקוחות, הרבה חשיפות לתוכן, הרבה כניסות לאתר, הרבה לייקים בדף, וכולי.

מה זו הצלחה? ואיך אתם הולכים להשיג אותה?

למה כל כך חשוב להגדיר מטרות לפני שאפשר בכלל לדבר על הצלחה? בגלל שאין ולא תהיה הגדרה אחת ויחידה למילה "הצלחה" בפייסבוק.

אחרי שהגדרתם מטרות ברורות לפעילות של דף הפייסבוק שלכם, מטרות שמבוססות על פעולות אמתיות של אנשים אמתיים, אפשר להתחיל ולדבר על הצלחה - מה גורם הצלחה? איך מצליחים, ומהר? איך מצליחים, ובזול?

כל אחד מאיתנו רוצה הרבה לייקים, הרבה שיתופים והרבה עוקבים בדף שלו. אבל זה לא בהכרח מה שיעזור לעסק שלנו לצמוח ולהצליח יותר. והמרדף אחרי הלייקים והשיתופים עלול להסיט את תשומת הלב ולגזול משאבים ממה שבאמת חשוב לכם.

אתם יכולים להשקיע בתוכן פרובוקטיבי, לפרסם טיזרים וטקסטים מוגזמים, תמונות שנויות במחלוקות, ועוד - וזה יביא לכם הרבה לייקים ושיתופים (יותר מבדרך כלל, בכל מקרה). אבל מה כל זה עוזר לכם, אם המטרה שלכם היא בכלל מכירות באתר שלכם או הרשמות לאירועים שלכם?

יש סוד שיודע כל מי שמתעסק לאורך זמן בשיווק בפייסבוק: זה קשה. זה שוחק. זה דורש הרבה אנרגיה והשקעה. אם הפעילות שלכם בפייסבוק לא תעזור לעסק שלכם להצליח יותר באופן ישיר וברור, כנראה שלא תצליחו להמשיך בה לאורך זמן. לקבל הרבה לייקים זה נחמד וכיף, אבל אי אפשר ללכת עם זה לבנק.

כדי להגדיל את הסיכויים שלכם להצליח, אתם צריכים לדעת מראש מה בדיוק אתם מחפשים להשיג, ואיך אתם מתכוונים לעשות את זה. וכשאני אומר "איך" - אני מתכוון להגיד: איזה תוכן אתם הולכים לפרסם, ומתי אתם הולכים לפרסם אותו.

אסטרטגיית תוכן: הגדירו תכנית עבודה לדף שלכם

אנשים בפייסבוק עושים שני דברים: צורכים תוכן, או משתתפים באיזושהי פעילות. לכן אתם צריכים לדעת אילו תכנים ואילו פעילויות, יעזור לכם להשיג את המטרות שהגדרתם. בנוסף, אתם צריכים לדעת מתי ואיך אתם מתכוונים לפרסם את התכנים האלו, או לבצע את הפעילות.

נסו להשלים את המשפט הבא: "כדי להשיג __________ (את המטרות שהגדרתם, למשל "צפיות בסרטונים שלי"), אני הולך לפרסם _________ (סרטון / מאמר / קישור / דעה אישית / אירוע / אחר) כל ________ (יום / שבוע / חודש / כל פעם שקורה משהו מעניין / אחר)."

המשפט הזה הוא אסטרטגית התוכן שלכם. והוא חייב לנבוע מהמטרות שהגדרתם, ולהסביר איך אתם הולכים להשיג אותן.

למשל, אם המטרה שלכם היא לקבל כמה שיותר חשיפות למוצרים שלכם - אסטרטגית תוכן בסיסית יכולה להיות פרסום תמונה של מוצר אחר כל יום, בצירוף הטבה חד-פעמית לכל מי שישתף את התמונה. אם המטרה היא למתג אתכם כמומחים בתחום כלשהו, אסטרטגיה בסיסית תהיה לפרסם טיפים מקצועיים אחת לכמה ימים. וכן הלאה.

פיתוח אסטרטגית התוכן שלכם הוא חלק קריטי בפעילות שלכם ואסור לדלג עליו. גם אם כבר יש לכם דף עסקי שפועל זמן כלשהו, קחו את הזמן לחשוב על התוכן שאתם מפרסמים ולפתח תכנית תוכן ופעילות ברורה שתוכלו לפעול לפיה.

אחרי שתתחילו לעבוד לפי תכנית תוכן מסודרת שיש לה מטרות ברורות, תוכלו להתחיל ולהשתפר בצורה חכמה ומהירה. הדרך לעשות את זה היא לבודד משתנים שונים, ולראות כיצד הם משפיעים על ההצלחה שלכם בהשגת המטרות.

כדי ללמוד מה מתאים לקהל שלכם ומה עובד טוב עבורכם, תהיו חייבים לפעול ולעקוב אחרי התוצאות לאורך זמן. בגלל ריבוי המשתנים שיכולים להשפיע על ההצלחה שלכם, שאת חלקם הצגתי למעלה, בלתי אפשרי להבין מה עובד ומה לא עובד רק בעקבות פוסט אחד.

הדרך לפעול היא לעשות משהו לאורך זמן, ומפעם לפעם לשנות גורם אחד בלבד ולראות את ההשפעה על התוצאות.

דוגמא לתכנית תוכן פשוטה בדף העסקי

נגיד שיש לי דף בפייסבוק לקידום המכולת השכונתית שהקמתי. אסטרטגית התוכן עליה החלטתי כוללת מבצע יומי לעוקבים בדף שלי - הנחה של 10% על מוצר כלשהו בחנות. הגולשים מקבלים את ההנחה רק בתנאי שהם לוחצים לייק על התמונה.

בכל פעם שאחד העוקבים לוחץ לייק על התמונה כדי לקבל את ההנחה, הוא יוצר הפצה ויראלית של התמונה והיא נחשפת לעוד אנשים שטרם ראו אותה, שבתורם (כך אני מקווה…) ילחצו לייק כדי לקבל את ההנחה גם הם, יצרו הפצה נוספת, וכך הלאה…

כך הלקוחות מרוויחים הנחה של 10% במחיר של לייק, כלומר חינם, ואני מרוויח פעמיים: גם הלקוחות שמגיעים למכולת, וגם חבריהם שרואים את התמונות שלי בעקבות הלייקים.

במקרה זה אני אגדיר 2 מטרות לפעילות: הרבה לייקים והרבה חשיפות לתמונות המוצרים. כלומר - ככל שהתמונות מקבלות יותר חשיפות ויותר ליייקים, כך אני מצליח יותר.

עכשיו הגיע הזמן להתחיל להשתפר. איך עושים את זה?

איך לשפר את התוצאות לאורך זמן?

בשלב הראשון חשוב לשמור על עקביות בפרסומים שלכם כדי ליצור "ממוצע" או בסיס מספרי שתוכלו להתייחס אליו כשתרצו למדוד עליה או ירידה בתוצאות. למשל, אם המטרה שלכם היא צפיות בסרטונים, הבסיס הזה יכול להיות "1,000 צפיות בסרטונים כל שבוע". אם המטרה היא פניות של לקוחות פוטנציאלים, הבסיס יכול להיות "5 פניות כל שבוע". וכולי.

זהו המקום הנוכחי שאתם נמצאים בו, לטוב או לרע.

דברים כמו אירוע אקטואלי גדול או מזג אוויר מיוחד יכולים להסיט את תשומת הלב ולפגוע בהצלחה שלכם בלי קשר לתוכן שתפרסמו. מהצד השני, אירוע כמו הופעה חד-פעמית שלכם בטלוויזיה או בעיתון יכול להוביל למס' ימים שבהם כל התוכן שתפרסמו יצליח בצורה בלתי רגילה.

כיוון שיש הרבה משתנים שמשפיעים על ההצלחה של כל פוסט, חשוב לקחת את הזמן וליצור את הבסיס הזה לאורך זמן - כמה שבועות לפחות - כדי שיהיו לכם נתונים אמתיים, ולא כאלו שעוותו בגלל השפעה זמנית. קחו לפחות 3 שבועות שבהם אתם מפרסמים תוכן באותה צורה וממשיכים באותה דרך, בלי קשר למידת ההצלחה, כדי ליצור לעצמכם את הבסיס הזה.

עכשיו הרבה יותר קל להתחיל להשתפר. והדרך לעשות את זה היא מאד פשוטה.

שיטת העבודה: לבדוק משתנה אחרי משתנה

נמשיך עם דוגמת המכולת: החלטתי לפרסם בכל יום ב-9:00 בבוקר תמונה של המוצר, ביחד עם טקסט קצר שמספר על המוצר ומסביר על המבצע, ואורכו לא יותר מ-3 שורות.

אני עושה את זה במשך שבועיים ומקבל בממוצע 20 לייקים ו-1,500 חשיפות לכל תמונה. זהו הבסיס שלי. עכשיו אני מתחיל לשנות את הדברים שאני עושה באופן קבוע, אחד בכל פעם.

בשלב הראשון אני משנה את שעת הפרסום. במקום ב-9:00 בבוקר, בשבועיים הבאים אני מפרסם את התמונה כל יום ב-13:00 בצהריים. ואחר כך עוד שבועיים ב-16:00 אחה"צ. וכך אני ממשיך ובודק אם כמות הלייקים עולה או יורדת. עד שאני מוצא את השעה שעובדת הכי טוב עבורי.

לאחר שמצאתי את השעה הכי טובה, אבדוק אם סוגים שונים של טקסטים יעזרו לי להצליח יותר. במקום טקסט של 3 שורות, אני מפרסם במשך כמה שבועות טקסטים ארוכים יותר, שכוללים תיאור מפורט יותר של המוצר ואולי גם אנקדוטה יום-יומית, בדיחה, או מידע אחר. אני מנסה סוגים שונים של כתיבה, ומגלה מה עובד יותר טוב עבורי. ואז אני ממשיך הלאה.

במקום לפרסם תמונות פשוטות של המוצרים, אני מפרסם תמונה של אחד הקונים בחנות כשהוא מחזיק את המוצר, ומזכיר את שמו בתיאור התמונה. ואח"כ מגוון ומשלב בין השניים, או מנסה דברים אחרים. ושוב, רואה מה עובד יותר טוב עבורי.

בכל ניסוי כזה אני הולך ומשפר את התוכן שלי וההצלחה שלי הולכת וגדלה. גם אם הניסיונות שאני עושה פוגעים בתוצאות וגורמים לי להצליח פחות, אני עדיין יודע את הסיבה. אני יודע מה עובד, ואני יודע מה לא עובד.

כמובן, בתנאי שדאגתי לעקוב אחרי התוצאות.

איך לעקוב אחרי התוצאות

כדי לעקוב אחרי התוצאות ולהבין מה מצליח ומה לא, השתמשו במערכת הסטטיסטיקות של דפי פייסבוק, שמידע ממנה מוצג ברחבי הדף שלכם במקומות שונים.

במרבית המקרים תוכלו למצוא בלי בעיה את הנתונים שאתם מחפשים - למשל אם מה שחשוב לכם הוא כמות השיתופים או החשיפות של כל פוסט. אבל אם אתם מחפשים משהו יותר ספציפי (למשל כניסות לאתר שלכם), כדאי שתכירו את המערכת של פייסבוק ותדעו איך להשתמש בה.

אחד המדריכים שפרסמתי באתר הזה מכסה בהרחבה את המערכת, ויעזור לכם לעקוב ולמדוד את השגת המטרות שהגדרתם - כמו גם להבין לעומק דברים אחרים על קהל העוקבים שלכם והתוכן שאתם מפרסמים. לחצו כאן לקריאת המדריך.

סיכום: שלושת הצעדים ליצירת שיפור מתמשך בתוצאות שלכם

הדרך ליצירת נוכחות פייסבוק אפקטיבית היא פשוטה. זה לא מדע טילים. צריך לפרסם תוכן מעניין ורלוונטי, ולעשות את זה לאורך זמן, ולאנשים הנכונים. זה לא קל, אבל זה משהו שאתם יכולים לעשות. עקבו אחרי הצעדים הפשוטים שפרטתי במאמר זה:

1. הגדירו מטרות ברורות שאפשר למדוד

הגדירו מטרות שמבוססות על פעולות אמתיות שמבוצעות בפייסבוק: לייקים, שיתופים, לחיצות, וכו'.

2. החליטו על אסטרטגיית תוכן

צרו תכנית תוכן ברורה שמפרטת מה אתם הולכים לפרסם בפייסבוק, ואיך זה יעזור לכם להשיג את המטרות שהגדרתם.

3. בדקו משתנים שונים וצרו שיפור

הוציאו לפועל את התכנית שבניתם. התחילו לפרסם תוכן. לאט לאט, בדקו משתנים שונים כמו שעת הפרסום או סוג התוכן וראו מה עובד טוב יותר עבורכם.

המשיכו לעבוד בצורה מסודרת, אל תשכחו מה המטרות שהגדרתם ותמיד בדקו אם אם משיגים אותן. הצלחה בפייסבוק אפשרית גם עבורכם, אם תהיו מוכנים לעבוד בשבילה. בהצלחה.

מה דעתך על המדריך הזה?
בחר/י 1 עד 5 כוכבים:
הפידבק שלך אנונימי והוא עוזר לי לשפר את המדריכים באתר

3 תגובות

 • שלום,
  האם ניתן לייצא את כל המדריכים לקובץ pdf?

  פורסם על ידי מור מזור קריאף שני, 09 ינואר 2017 11:23 קישור לתגובה זו
 • מעולה!

  פורסם על ידי איילת רגב שלישי, 04 אפריל 2017 20:57 קישור לתגובה זו
 • מאמר מעולה! בנוי היטב ומלא בערך. תודה רבה

  פורסם על ידי מירי רוט - אסטרטגית שיווק שישי, 04 מאי 2018 16:40 קישור לתגובה זו

השאירו תגובה

שאלות ותשובות על פרסום ושיווק באינטרנט


האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

איך להגיב עם הדף העסקי בתוך קבוצה בפייסבוק? (2 תשובות)
יש לי דף עסקי תחת פרופיל אישי. כשאני מגיבה להודעות בדף אני מגדירה שהשם שיופיע ללקוחות יהיה השם של העסק ולא שמי הפרטי. זאת אומרת שאם אני רוצה לכתוב תגובה או לפרסם תמונות, אני אוכל לכתוב אותן בתור "עוגות טעימות" לדוגמא ולא בתור השם הפרטי...

איך אפשר לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים? (תשובה 1)
היי, תודה רבה על האתר הנפלא שלכם. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לנהל כמה דפי פייסבוק עסקיים. אני רוצה לדוג' לנהל כמה, איך אני עושה את זה נכון? תודה רבה לכם

פייסבוק מוריד את האיכות של תמונת Cover בעמוד (תשובה 1)
נהנתי מהמידע שאתה מספק באינטרנט רציתי לשאול שאלה שאולי תוכל לעזור לי בה: עיצבתי COVER חדש לדף הפיסבוק שלי בפוטושופ כשאני מעלה אותו לפייסבוק האיכות ממש ירודה. הקובץ שמור ברזולוציה 300 ונראה מצויין בפוטושופ. תודה דפנה
שיוך לדף פייסבוק (0 תשובות)
הי אם מישהו הקים דף עבורבית הספר , האם ניתן, שמישהו אחר ינהל את הדף , בלי שתהייה לו בעיה של פרטיות בעמוד הפייסבוק שלו . כלומר, אם אני פותחת דף , האם כמה אנשים יכולים להיות המנהלים בדף ? האם הגישה שלהם היא רק לדף או שיש להם גישה למקום אחר.....

דף עסקי בפייסבוק, לאחר מספר ימים וניסיון חיבור מול אינסטגרם נעלמה לי ההרשאה בעמוד שלי כאדמין. כרגע לא ברור מי מנהל את העמוד אין לי גישה לזה והדף לא נמצא תחת "הדפים שלי" (0 תשובות)
פתחתי עמוד עסקי תחת הפרופיל האישי שלי בפייסבוק והתחלית להעלות אליו דברים ולהזמין חברים.אחרי מספר ימים פתחתי עמוד אינסטגרם עסקי. בשלב הזה מסיבה לא ברורה הדף העסקי שלי נעלם "מהדפים שלי" ובעצם אני כבר לא האדמין בעמוד. הבעיה שאין עוד אדמינים על העמוד...


דף עסקי פייסבוק (0 תשובות)
היי, יש לי דף עסקי בפייסבוק. אני לא מוצאת דרך להעלות בו קבצים וליצור מאגר קבצים. אני יודעת שדפי קבוצה בפייסבוק כן יש אפשרות, האם באמת בדף עסקי אין אפשרות ליצור דבר כזה? האם יש דרך אחרת לעשות את זה? אולי להפוך את הדף העסקי שלי לקבוצה?...

האם אפשר לבקש הצטרפות לקבוצה בפייסבוק מהדף העסקי שלי (3 תשובות)
הכוונה שאני נמצא בדף שלי ומנהל למישהו דף עסקי, האם אפשר מהדף העסקי שלו לבקש בקשת הצטרפות לקבוצה מסוימת. תודה צביקה

התלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור הקהילות שלי (תשובה 1)
שלום יורי, לפני 7 שנים יזמתי פורטל מידע לגיל השלישי. הפורטל מתקדם יפה ונוצרה קהילה וירטואלית של בני +60  צעירים ברוח. יש לי גם דף פייסבוק של הפורטל וגם פרופיל אישי. אני בהתלבטות האם להקים דף פייסבוק נוסף עבור קהילות אלה שיהווה מעין...

איך אפשר לקדם פוסט באינסטגרם בתשלום? (5 תשובות)
אני רוצה לממן קידום של פוסט שפרסמתי באינסטגרם, כמו שאני עושה בפייסבוק. איך עושים את זה?

איך אני יכול לראות כמה אנשים ראו פוסט שפרסמתי באינסטגרם? (3 תשובות)
הי, כשאני מפרסם פוסט בדף שלי בפייסבוק אני יכול לראות כמה אנשים ראו את הפוסט. אבל באינסטגרם אני לא רואה את המידע הזה. איך אפשר לדעת כמה ראו כל פוסט שפרסמתי באינסטגרם?

אפשר לשתף את הדף עם מי שלא חבר שלי בפייסבוק? (2 תשובות)
הי! ראיתי את המדריך שלך לשימוש בפייסבוק ותהיתי אם יש דרך כלשהי לשתף עמוד עסקי בפייסבוק עם אנשים שאינם מצויים ברשימת החברים שלי? (סביר גם שלא עשו לייק) אשמח אם תוכל לסייע :)

פרסמו שאלה חדשה וקבלו תשובה מקצועית ומהירה!

לחיפוש מתקדם

עמוד ראשי - כל הפרקים במדריך >>
פרסום וניהול תוכן
קידום וניהול השיחה
קידום הדף העסקי
עיצוב הדף העסקי
שימוש בתיבת ההודעות הפרטיות
הקמת חנות ומכירת מוצרים בדף העסקי
ניהול הרשאות גולשים
ניהול והגדרות כלליות
חיפוש באתר תמנון שיווק באינטרנט